Nowa kolorystyka, materiały i wygląd, ale zawsze w zgodzie z trendami.

Zlewozmywak Kanon

To linia zlewozmywaków o geometrycznym kształcie, która już zyskał uznanie miłośników dobrego designu. W tym roku firma Franke wprowadziła na rynek nowe wykończenia tych wykonanych z Fragranitu zlewozmywaków. Pojawiają się modele w wykończeniu SuperMetallic - mieniące się połyskującymi drobinkami modele, które są odpowiedzią na obecne trendy w wyposażeniu wnętrz.

Zlewozmywak Kanon zawdzięcza elegancką formę niewielkiemu promieniowi zaokrąglenia komory - 10 mm. To sprawia, że łatwo jest go utrzymać w czystości. Duża pojemność komory ułatwia mycie naczyń i innych większych przedmiotów, takich jak blachy do pieczenia.

Specjalnie zaprojektowana wewnętrzna krawędź pozwala rozwinąć na niej rollmatę, dzięki temu zyskujemy dodatkowe miejsce do pracy. W zestawie z modelem znajdują̨ się̨ wykonane ze stali szlachetnej: wkładka ociekowa oraz kwadratowa osłona odpływu, rollmata, korek automatyczny Flow Pro i sterowany przyciskiem Easy Click. Model Kanon dostępny jest w ośmiu standardowych kolorach Fragranitu i czterech SuperMetallic.

Zlewozmywak Style

Unikalne wzornictwo zlewozmywaka wbudowanego Style wprowadza do kuchni zupełnie nową formę̨ użytkową̨. Cienkie ścianki oraz miękkie krawędzie tworzą̨ piękną, elegancką formę. A charakterystyczny wysoki rant służy również do oparcia wkładki ociekowej lub deski do krojenia, które są w komplecie.

Wykonany z wytrzymałego Fragranitu zlewozmywak dostępny jest w czterech niezwykle modnych kolorach SuperMetallic, których powierzchnia mieni się drobinkami metalu, oraz pięciu kolorach standardowych (onyx, alabaster, mokka, cappuccino, krem).

Przemyślany kształt i idealne proporcje zapewniają̨ doskonałe właściwości użytkowe. Okrągła osłona odpływu wykonana jest ze stali szlachetnej. Korek automatyczny Flow Pro, sterowany przyciskiem Easy Click, ma również wykończenie w stali szlachetnej. Zainstalowanie baterii z boku zlewozmywaka pozwala zwiększyć jego przestrzeń́ roboczą.

Bateria Active Plus SM

Bateria, co oczywiste, jest nieodzownym elementem wyposażenia każdej kuchni. Z bogatej oferty firmy Franke najczęściej wybierane są nowoczesne modele o prostym, eleganckim wzornictwie. Do takich właśnie należy Active Plus SM, która dodatkowo pozwala oszczędzać wodę - dwustopniowa głowica pozwala zmniejszyć jej zużycie o 50%, jednocześnie zapewniając optymalne napowietrzenie strumienia.

Stała wylewka z innowacyjną obrotową końcówką, która umożliwia zmianę̨ kąta wypływu wody, znacznie zwiększa funkcjonalność baterii. Zakres ruchu dźwigni mieszacza w zakresie 0°…90° ułatwia sterowanie strumieniem wody również wtedy, gdy bateria znajduje się̨ blisko ściany.

Bateria wyposażona jest w wytrzymałą głowicę ceramiczną, co jest gwarancją długoletniego użytkowania. Wyróżnikiem Active Plus SM są modne, połyskujące wykończenia w kolorze SuperMetallic. W ofercie dostępne są także dopasowane kolorystycznie i wzorniczo dozowniki do mydła lub płynu do naczyń.