Współczesne wzornictwo to już nie tylko Design, ale synergia kilku składowych, do których z pewnością możemy zaliczyć funkcjonalność, technologię i jakość - wszystko to daje nam w efekcie idealne rozwiązania dopasowane do naszych potrzeb, rozwiązania, które zachwycają formą, ale też odpowiadają na nasze potrzeby otaczania się tym, co piękne, dopasowane do charakteru naszego wnętrza. Są tacy, którzy stawiają na minimalizm i prostotę, inni lubią burzę kolorów i awangardę, a jeszcze inni sięgają po bezpieczne tonacje w klasycznym wydaniu.

Odpowiedzią na te wszystkie potrzeby, szczególnie jeśli chodzi o przygotowanie wnętrz szytych na miarę z pewnością jest marka ernestrust, która w tym roku obchodzi swoje 50-lecie. Z tej okazji już pod koniec tamtego roku, marka zaczęła przed nami odsłaniać nową propozycję i odważnie ryzykować z tym, co dzisiaj króluje we wnętrzach - czyli złotem, srebrem, miedzią i platyną. Ryzyko, które wtedy podjęli zdecydowanie opłaciło się, ponieważ dzisiaj ich autorska kolekcja Ore podbiła serca czytelników magazynu Dobre Wnętrze, oraz Jury konkursu Design dla Konesera.

Ore Collection bezapelacyjny zwycięzca

Za nami kolejna, VI edycja konkursu Design dla Konesera podczas której zaprezentowano najciekawsze premiery na rynku wnętrzarskim. W kategorii KUCHNIA, niekwestionowanym zwycięzcą okazała się marka ernestrust z unikatową kolekcją Ore. Ore Collection zdobyła obie nagrody, tę przyznawaną przez czytelników oraz Jury konkursu. To ogromne wyróżnienie, ale też docenienie ponad 50-letniej pracy polskiej marki.

Anna Domin, ernestrust

- Kiedy rozpoczynamy pracę nad nowymi rozwiązaniami zawsze z tyłu głowy mamy potrzeby naszych klientów i ich pomysły, z którymi przychodzą do Nas. To one wielokrotnie stają się inspiracją do tworzenia nowych wzorów, niejednokrotnie są również początkiem nowych rozwiązań funkcjonalnych. Zdobycie obu wyróżnień to dla Nas olbrzymi sukces - ta przyznana przez czytelników jest dowodem, na to, że mimo tworzenia rzeczy luksusowych udało nam się nawiązać konstruktywny dialog z naszymi klientami, że wnętrza, które tworzymy wpisują się w potrzeby klientów - dzisiaj to umiejętność na wagę złota. - komentuje Patryk Rust, współwłaściciel firmy RUST.

Ore Collection

Zwycięska kolekcja w swojej nazwie nawiązuje do najwyższej klasy kruszców. Imitacja metali szlachetnych uzyskana poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii idealnie wpisuje się w panujące trendy. Inspiracją do stworzenia tej wyjątkowej kolekcji były: złoto, srebro, platyna i miedź. Odkryte ponad 5000 lat przed naszą erą kruszce, są synonimem bogactwa, wieczności, prestiżu, boskości, i elegancji - i dokładnie te cechy charakteryzują nową kolekcję firmy RUST. Największą zaletą prezentowanej kolekcji jest jej plastyczność w zakresie zastosowań, wielowymiarowość i ponadczasowość, co w kontekście metali szlachetnych wydaje się trudne do osiągnięcia.

Marcin Fatyga, Dekretor Designu dla marki ernestrust

- Wbrew pozorom, ta kolekcja choć wydaje się być bardzo prestiżowa i luksusowa, w kontekście konkretnego wnętrza i obranego stylu pozwala nadać przestrzeni ciekawego, indywidualnego charakteru. Dla projektantów czy architektów to idealne rozwiązanie, i to nie tylko ze względu na funkcjonalność i użytkowy charakter kolekcji, ale przede wszystkim na szereg możliwości i zastosowań, którymi możemy sie bawić we wnętrzach naszych klientów. - dodaje Marcin Fatyga, CDO marki ernestrust.

Autorskie wykończenie lakiernicze dające efekt metalicznego złota, zastosowane na frontach z jednej strony onieśmiela, z drugiej zaś wypełnia pomieszczenie blaskiem i ciepłem, którego poszukują współcześni klienci. To rozwiązanie z jednej strony dla odważnych,

Kuchnia Gold

Zimne kolory srebra i platyny w rzemieślniczym wykończeniu to propozycja dla tych, którzy nie boją się zaskakiwać i stawiają na indywidualne i niepowtarzalne struktury.

Ore Collection

Miedź w autorskim wydaniu to rozwiązanie dla klientów podążających za najnowszymi trendami, stawiających na wyraziste kolory, które w zależności od wykończenia i formy mogą znaleźć swoje zastosowanie w dużych przestrzeniach loftowych, jak i małych kuchniach w stylu paryskich kamienic.

Ore Miedź

Wszystkie propozycje zastosowania kolorów z kolekcji Ore pokazują jak wiele możliwości kolekcja ta daje przy projektowaniu i tworzeniu wnętrz. Różne style, różne przestrzenie, ten sam efekt - przestrzeń wypełniona indywidualnym charakterem, dostosowana do potrzeb użytkowników.

Z pewnością ta kolekcja otwiera nowe możliwości tworzenia i jeszcze nie raz marka ernestrust zaprezentuje nam jej uniwersalność i możliwości zastosowań.

Więcej informacji na: www.rust.pl