Kolor roku 2019 Living Coral wg Pantone powoli wchodzi do wnętrz, idealnie odnajduje się również na krzesłach i fotelach. Jeśli wykorzysta się go z umiarem - ociepli, odświeży i ożywi aranżację wnętrza. A w połączeniu z ponadczasowym drewnem będzie modnym akcentem nie tylko jednego sezonu, ale wielu lat.

Dla uzyskania spójności stylistycznej w całym mieszkaniu czy domu, koralowe akcenty polecamy zastosować w każdym pomieszczeniu bo w koral można ubrać każde krzesło, fotel, wieszak z kolekcji Ton.

Klasyczne rzemiosło stosowane w fabryce od 1861 roku i ręczna obróbka idą w parze z wykorzystaniem zaawansowanych technologii produkcyjnych. Owocuje to wygodnymi, praktycznymi solidnymi meblami, które ciekawie można ze sobą zestawiać.

Stół Malmo, fotel i krzesło Alba

Jadalnia w kuchni

Jadalnia w kuchni to zazwyczaj mały stół z dwoma lub czterema krzesłami. Tego typu rozwiązanie najczęściej stosuje się w małych mieszkaniach, w których nie możemy pozwolić sobie na wydzielenie oddzielnego pomieszczenia, pełniącego rolę jadalni. Jeśli boimy się koloru zastosujmy go jako akcent na jednym z krzeseł.

Stół Malmo wykonany z litego drewna dębowego, krzesła Ironica dąb w naturalnym kolorze i w B42.

Fotel klubowy Chips

W salonie swoje miejsce znajdzie fotel klubowy Chips projektu Lucie Koldovej, oparty na kształcie ziemniaczanego czipsa, dzięki wielkiemu oparciu i siedzisku zapewnia maksymalną wygodę. Intrygująca koncepcja została wykonana z wielką dbałością o szczegóły i wraz z dostępnymi wariantami kolorystycznymi tworzy doskonały efekt.

Fotel klubowy w kolorze Living Coral

Fotel wyróżnia się optycznie lekkim, ale celowo przewymiarowanym oparciem, wypełnionym perforowaną siatką, którą rozpięto na ręcznie giętym drewnie. Komfort siedzenia gwarantuje duże siedzisko zbudowane z materaca sprężynowego, zatopionego w piance PUR wylanej w formie, dodatkowa poduszka i otomana.

Fotel klubowy w kolorze Living Coral

Każdy model mebla firmy TON dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Można także wybierać spośród mebli tapicerowanych i bez tapicerki. Na stronie TON dostępne są poszczególne opcje danego produktu - każdą z nich można indywidualnie skonfigurować, zobaczyć na powiększonym zdjęciu. Takie narzędzie pozwala wybrać konkretny model i przy okazji uniknąć niespodzianek.

Więcej informacji na: www.ton.eu/pl/