Wiosna już puka do naszych drzwi! To dobry moment na zaplanowanie świątecznych dekoracji stołu, a także skompletowanie zastawy na rodzinną uroczystość.

Łączenie różnych elementów zastawy, wzorów i kolorów

Zdobiony platyną serwis MAGIC GARDEN jest wprost idealny na wiosenno-letnie uroczystości!

MAGIC GARDEN, Fyrklövern

Wersja z barwnym motywem kwiatowym czy też nieco subtelniejsza perłowo-grafitowa odmiana MAGIC GARDEN WHITE stwarzają ogromne możliwości łączenia wzorów i kolorów różnych elementów zastawy: od talerzy, miseczek, kubeczków, po wazy i sosjerki.

MAGIC GARDEN, Fyrklövern

Porcelana zaprojektowana w dwóch odsłonach zrobi wrażenie na wszystkich domownikach i gościach.

Porcelana zdobiona 18-karatowym złotem

Zdobiona 18-karatowym złotem porcelana DIAMOND by Dyrberg&Kern w oprawie wielkanocnych dekoracji prezentuje się niezwykle luksusowo! Liczne kwiaty, stroiki i barwne jaja pomogą stworzyć przepiękną atmosferę świąt.

DIAMOND, Fyrklövern

Warto zwrócić uwagę na pozłacane sztućce, które wspaniale komponują się z serwisem DIAMOND. Nowoczesny design, idealny połysk oraz najwyższa jakość, to połączenie doskonałe!

DIAMOND, Fyrklövern

CELEBRATION  - finezyjny serwis ze zdobieniami z platyny

CELEBRATION - serwis o finezyjnym, lekko falistym kształcie z ręcznie nanoszonymi zdobieniami z prawdziwej platyny zachwyca subtelnością i elegancją. Porcelana idealna do klasycznych aranżacji Wielkanocnego stołu!

CELEBRATION, Fyrklövern

W oprawie srebrnych sztućców i sezonowych kwiatów będzie wyglądać niezwykle luksusowo. Hiacynty, tulipany czy żonkile dodadzą radosnego charakteru aranżacji!

CELEBRATION, Fyrklövern

Porcelana VICTORIA - idealna na Świąteczny stół

Delikatna forma i romantyczny wzór z 18-karatowego złota, który wije się niczym wstęga to charakterystyczny dekor porcelany VICTORIA. Zastawa stanowi doskonałą bazę do przygotowania świątecznych aranżacji Wielkanocnych.

VICTORIA, Fyrklövern

Zabawne pisanki, kolorowe babeczki i sezonowe kwiaty w niebieskich i różowych odcieniach stworzą przepiękny klimat wiosennego stołu!

VICTORIA, Fyrklövern

Serwis NORDIC BIRDS - niezwykłe piękno przyrody

Serwis NORDIC BIRDS prezentuje niezwykłe piękno przyrody. Finezyjna forma talerzy, zdobiona ręcznie litografowanymi motywami 12 gatunków ptaków zamieszkujących Polskę i Europę, będzie prawdziwą inspiracją do przygotowania Wielkanocnego obiadu! Na spodzie każdego talerza znajduje się łacińska nazwa przedstawionego ptaka. Posiłki przy tak nakrytym stole to niezapomniane przeżycie.

NORDIC BIRDS, Fyrklövern

Więcej informacji na: www.fyrklovern.pl