Kuchnia to nie tylko miejsce w którym gotujesz i jesz posiłki ale spędzasz również czas w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi. Wszyscy chcemy, aby panowała tam spokojna i ciepła atmosfera. Dlatego potrzebujemy kontroli nad ilością światła słonecznego i prywatności. Sprawdź żaluzje poziome jako idealny wybór do kuchni. Są one świetnym produktem i możesz je odkryć dzięki naszym wskazówkom i rozwiązaniom.
  1. Żaluzje poziome - najlepszy wybór do kuchni
  2. Zalety z posiadania żaluzji w kuchni
  3. Żaluzje poziome pod wymiar -  idealne rozwiązanie do kuchni
  4. FAQ

Żaluzje drewniane do kuchni

Naturalne i ponadczasowe rozwiązanie do kuchni? Wybierz żaluzje drewniane poziome jako jeden z najpopularniejszych wyborów jako kuchenne osłony okienne. Kontrola nasłonecznienia i gwarancja prywatności sprawiają, że doskonale sprawdzą się podczas spożywania posiłków czy spędzania czasu z przyjaciółmi lub rodziną. 

Ich wzornictwo i najwyższa jakość sprawiają, że są jednym z najlepszych wyborów dla żaluzji kuchennych. Szukając ekskluzywnego produktu, zapraszamy do zapoznania się z naszymi żaluzjami Abachi. Jako produkty wykonane z afrykańskiego drewna abachi, doskonale sprawdzą się we wnętrzach ze sporą ilością światła słonecznego. Pamiętaj tylko, aby nie umieszczać ich w wilgotnym i mokrym środowisku, jak np. nad zlewem, gdyż nie są one zbyt odporne na wodę.

Żaluzje bambusowe do kuchni

Bestsellerowe żaluzje bambusowe idealnie pasują do każdej kuchni! Ich trwałość, wygląd i wspaniałe lamele o matowym wykończeniu sprawiają, że są świetnym wyborem do każdego wnętrza. Dzięki temu, że są produktem wodoodpornym, świetnie sprawdzą się w wilgotnych i mokrych pomieszczeniach.

Żaluzje bambusowe dzięki wielu możliwościom personalizacji są idealnym wyborem do kuchennych okien! Sprawdź bogatą ofertę rozmiarów, kolorów, szerokości lameli, dodatkowych funkcji czy specjalną kolekcję RETRO. Dzięki wielu możliwościom personalizacji stworzysz idealne żaluzje pod wymiar do kuchni.

Żaluzje aluminiowe do kuchni

Jeśli zależy Ci na wytrzymałości, wybierz żaluzje aluminiowe. Sprawdzą się w każdej przestrzeni i są tańszym rozwiązaniem, ponieważ nie są wykonane z naturalnych materiałów. I to jest też ich duża wada, bo nie dają tyle ciepła co żaluzje drewniane i bambusowe. 

Żaluzje drewnopodobne PCV do kuchni

Żaluzje drewnopodobne PCV to produkty wykonane z PCV o drewnianym wyglądzie, które są dobrym wyborem dla wielu wnętrz. Jako wieloletnie i dobre żaluzje w stosunku do ceny, są one kolejną opcją jako żaluzje kuchenne. Pomimo drewnianego wzoru na listwach PCV nie wyglądają one tak naturalnie jak bambusowe lub drewniane żaluzje.

Żaluzje drewnopodobne z efektem drewna

Wykonane z aluminium, ale z domieszką drewnianego wzoru, to żaluzje drewnopodobne. Ich trwałość i wysoka jakość z możliwością dostosowania do potrzeb klienta sprawiają, że są kolejnym dobrym wyborem są żaluzje. Pamiętaj, że nie są one wykonane z naturalnego drewna lub bambusa, więc nie dają tego samego efektu wnętrzom.

Zalety z posiadania żaluzji w kuchni 

  • Bardzo dobra ochrona przed słońcem
  • Ekskluzywny i klasyczny styl wykonania
  • Bardzo dobra wydajność w środowisku wilgotnym i mokrym
  • Zapewnienie prywatności podczas gotowania lub spożywania posiłków
  • Doskonały dodatek do wnętrz

Żaluzje poziome pod wymiar - idealne rozwiązanie do kuchni

Posiadanie żaluzji w kuchni zapewnia prywatność podczas spożywania posiłków lub gotowania oraz kontrolę nad światłem słonecznym w pomieszczeniu. Jako sklep z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku ŻaluzjeOnline oferuje osłony okienne pod wymiar z szerokimi możliwościami dostosowania do potrzeb klienta. Wybierz spośród wielu rozmiarów dla małych, wąskich i dużych okien, wybierz szerokość listew i dodaj dodatkowe elementy, takie jak tasiemki materiałowe i inne. 

Ilość kolekcji i kolorów sprawia, że produkty sklepu ŻaluzjeOnline będą pasowały do każdej kuchni. Wnętrze w stylu skandynawskim, nowoczesnym czy industrialnym? Mamy żaluzje do każdego z nich!

Ten rok to przede wszystkim naturalne materiały, kolory i akcenty. Sprawdź żaluzje bambusowe lub drewniane jako idealne rozwiązania do Twojej kuchni. Wybierz ponadczasową biel, czerń lub sprawdź inne kolory, które dopasujesz do swojego wnętrza.

ŻaluzjeOnline dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu na rynku oferują szycie pod wymiar do każdego wnętrza. Sprawdź nasze żaluzje pod wymiar w wielu rozmiarach, szerokościach lameli, kolekcjach, kolorach i dodatkowych funkcjach. Dobierz takie elementy jak tasiemki materiałowe czy prowadzenie boczne, aby stworzyć idealne żaluzje do swojej przestrzeni. Możesz zamówić produkty na mniejsze i większe okna, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w takich miejscach jak kuchnia.

FAQ

1. Które osłony okienne powinienem wybrać do kuchni?

Do kuchni idealnie pasują żaluzje bambusowe. Dzięki temu, że są to produkty wodoodporne, naturalne i najwyższej jakości będą idealnym rozwiązaniem jako żaluzje kuchenne. Sprawdź również tańsze produkty takie jak żaluzje drewnopodobne PCV czy aluminiowe i inne. Ich główną wadą będzie brak naturalnego ciepła, jakie dają żaluzje bambusowe.

2. Którą szerokość lameli wybrać?

W dużych oknach doskonale sprawdzą się żaluzje z lamelami o szerokości 50mm lub 65mm, na mniejszych oknach świetnie prezentują się lamele o szerokości 35mm i 27mm. Szerokość listew 50mm to ponadczasowe i często wybierane produkty, a 65mm i 35mm zyskują popularność jako bardziej unikalna i stylowa opcja dla wielu wnętrz.

3. Które żaluzje można umieścić nad zlewem kuchennym?

Wybierz żaluzje aluminiowe, drewnopodobne PCV lub drewnopodobne. Ich właściwości pozwolą im pracować dobrze w mokrym i wilgotnym środowisku, takim jak powyżej zlewu kuchennego. 

Dobrą opcją są też żaluzje bambusowe, które również są odporne na wodę, ale nie w takim stopniu jak produkty z aluminium czy PCV. 

4.  Ile kosztują żaluzje pod wymiar?

Cena każdej żaluzji pod wymiar jest widoczna po zakończeniu zamówienia. Koszt wykonania pod wymiar zależy od Twoich wyborów takich jak rodzaj żaluzji, rozmiar, kolekcja i dodatkowe funkcje. Po ich wybraniu otrzymają Państwo ostateczną cenę.

5. Gdzie kupić żaluzje pod wymiar?

Wybierz ŻaluzjeOnline, który dzięki wieloletniej obecności na rynku oferuje żaluzje pod wymiar do każdego wnętrza. Sprawdź żaluzje poziome z drewna, bambusa, aluminium czy PCV z wieloma opcjami dostosowania do potrzeb klienta. Jeśli szukasz również innej osłony okiennej sprawdź dostępne żaluzje, plisy, żaluzje pionowe i inne!

6. Który kolor żaluzji wybrać?

Biały i czarny to ponadczasowy i klasyczny wybór kolorów żaluzji. W naszej ofercie znajdują się również inne, pasujące do każdego wnętrza. Sprawdź je i zamów bezpłatne próbki, jeśli chcesz się przekonać, czy będą pasować.