NIVA pionowa to ulubiony grzejnik architektów wnętrz. Posiada niezwykłą zdolność do wtapiania się w tło, na którym jest umieszczany. Tym razem prosta bryła grzejnika, o idealnie płaskiej płycie przedniej, została odsunięta od ściany na 325 mm. Zapewniło to idealną przestrzeń z tyłu grzejnika, dzięki której uzyskaliśmy miejsce na półki na ręczniki oraz wieszak na ubrania.

Tak powstała NIVA BATH - idealne rozwiązanie dla łazienki!

NIVA to jeden z najbardziej rewolucyjnych grzejników - prostopadłościan wykonany z wielką perfekcją i finezją. Niva Bath jest nowym rozwinięciem tego cenionego projektu. To idealne, wielozadaniowe urządzenie dla każdej łazienki. Oprócz funkcji grzewczych i dekoracyjnych NIVA BATH uzyskała teraz bezcenne walory sprzyjające dobremu samopoczuciu - ciepłe ręczniki i szlafrok zaraz po wyjściu spod prysznica, czy praktyczny wieszak na ubrania przygotowanych na szybkie wyjście z domu. To zalety, które doceni każdy użytkownik NIVY BATH.

NIVA BATH, czyli grzejnik wielozadaniowy od VASCO
Zdjęcie: VASCO

Grzejnik NIVA BATH można łatwo dopasować do aranżacji łazienki - dostępny jest aż w 55 kolorach. Półki standardowo dostarczane są w kolorze czarnym (RAL 9005), ale opcjonalnie możliwe jest zamówienie ich również w kolorze białym (S600).

NIVA BATH, czyli grzejnik wielozadaniowy od VASCO
Zdjęcie: VASCO

Do NIVA BATH można dodatkowo zastosować chromowaną poręcz nakładaną na boki grzejnika. Przyłączana jest do instalacji, podobnie jak pozostałe modele pionowej NIVY centralnie od dołu za pomocą dekoracyjnego i eleganckiego zaworu kompaktowego dostępnego w chromie lub kolorze białym.

Więcej informacji na www.VASCOart.pl