Sezon jesienny to dla niejednego z nas idealny czas na remont lub odświeżenie łazienki. Niemiecki producent armatury KLUDI podpowiada jak w łatwy i niedrogi sposób wyposażyć łazienkę w wysokiej klasy armaturę łazienkową. Tegoroczna nowość KLUDI Pure&Easy to propozycja wszechstronna i atrakcyjna cenowo.

Dynamiczna prostota

Dynamiczny kształt baterii KLUDI Pure&Easy świetnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza, gdzie królują proste formy, ciekawe zestawienia kolorystyczne, niebanalne wzornictwo. Przemyślany design uwidacznia się w takich detalach jak lekko pochylony korpus baterii, idealnie gładka chromowana powierzchnia, ergonomiczny uchwyt, czy doskonale wyprofilowana wylewka zapobiegająca rozpryskiwaniu się wody.

KLUDI Pure&Easy, bateria umywalkowa

Wszechstronne rozwiązania

Projektanci KLUDI postawili na wszechstronność oferty produktowej uwzględniając rozwiązania pasujące zarówno do strefy umywalkowej, jak i natrysku oraz wanny.

Baterie umywalkowe o różnych wysokościach korpusu pozwalają na optymalne dopasowanie do kształtu i rozmiaru umywalki. Baterie podtynkowe świetnie sprawdzą się w małych łazienkach pozwalając na oszczędność miejsca (cała instalacja schowana jest w ścianie) oraz zachowanie jednolitego, monolitycznego stylu aranżacji.

KLUDI Pure&Easy, bateria wannowo-natryskowa

Swoboda projektowania

Dodatkowe warianty baterii KLUDI Pure&Easy: wersja z białą powierzchnią oraz baterie medyczne przeznaczone dla osób starszych i niepełnosprawnych (dłuższy, specjalnie wyprofilowany uchwyt) pozwalają na jeszcze większą swobodę w projektowaniu wnętrz.

Nie bez znaczenia jest również ekologia - baterie z nowej serii cechują się niższym przepływem wody (w ofercie znaleźć można model o przepływie nawet do 2 l/min) przy zachowaniu komfortu użytkowania. Bateria z funkcją EcoPlus oferująca wypływ zimnej wody w środkowym położeniu uchwytu to kolejny wariant, który szczególnie docenią fachowcy w sektorze inwestycyjnym.

KLUDI Pure&Easy, bateria natryskowa

Ważny szczegół

Seria Pure&Easy to w końcu świetna jakość każdego najmniejszego komponentu baterii oraz doskonała precyzja wykonania - całość procesu produkcyjnego odbywa się w Europie. Począwszy od wysokiej klasy mosiądzu, na głowicach ceramicznych skończywszy - dla marki KLUDI ważny jest każdy szczegół, co potwierdzają liczne certyfikaty jakości i międzynarodowe nagrody w dziedzinie funkcjonalności i designu.

Więcej informacji na stronie KLUDI