Najwyższa jakość, przemyślana funkcjonalność i niebanalny design. To cechy najnowszej kolekcji baterii łazienkowych i kuchennych Oras Inspera. Teraz, wybierając armaturę sanitarną do naszych wnętrz, nie musimy już iść na kompromis. Możemy cieszyć się urządzeniami zaawansowanymi technologicznie o ciekawej i nietuzinkowej estetyce jednocześnie.

Kolekcja Oras Inspera to ponad 30 baterii przeznaczonych do kuchni i łazienek. Różne wymiary, kształty, a także stopnie komfortu obsługi sprawiają, że każdy znajdzie w tej kolekcji model odpowiadający na jego potrzeby i wpisujący się w projekt pomieszczenia.

Baterie, które ułatwiają życie

Baterie Oras Inspera - zarówno te kuchenne, jak i łazienkowe, to modele przeznaczone do zadań specjalnych. Są niezawodne, bo wykonane z najwyższej jakości materiałów, i ułatwiają wykonywanie codziennych czynności takich jak ręczne zmywanie naczyń czy gotowanie posiłków.

Modele posiadają boczną lub górną dźwignię, a także wysoką, obrotową i wyciąganą wylewkę. Dzięki temu zyskujemy nie tylko więcej miejsca w zlewie pod baterią, ale jesteśmy także w stanie łatwo napełnić wodą duże, głębokie naczynie.

Ponadto, w kolekcji Oras Inspera można znaleźć również modele uruchamiane elektronicznie, czyli bezdotykowo. Taka funkcjonalność nie tylko podnosi komfort obsługi, ale sprawia także, że samo użytkowanie baterii jest bardziej higieniczne.

Warto pamiętać również o tym, że baterie elektroniczne oszczędzają wodę, zmniejszając jej zużycie nawet o 50% (w porównaniu do tradycyjnych modeli z dźwignią). Wyposażone są bowiem w czułe sensory ruchu, które samodzielnie otwierają i zamykają przepływ wody tylko wtedy, kiedy jest to konieczne.

Inspirujący design

Cechą wyróżniającą baterie z nowej kolekcji Oras Inspera jest ich zaskakująca forma. Podstawę produktów stanowi korpus o kwadratowym kształcie, który subtelnie i wręcz niezauważalnie przechodzi w zaokrągloną wylewkę. Dzięki temu baterie zyskują minimalistyczny i modernistyczny charakter, a chromowane wykończenie sprawia, że stają się ponadczasowe.

Idealnie wpiszą się zatem w pomieszczenia zaaranżowane zarówno w stylu nowoczesnym, jak i bardziej klasycznym, tradycyjnym.

Rosegold hitem kolekcji

Niezaprzeczalnym hitem kolekcji Oras Inspera jest model w odcieniu Rosegold, czyli różowego złota. To właśnie ten kolor armatury sanitarnej zdobywa coraz więcej swoich zwolenników. Świetnie komponuje się bowiem z eleganckim marmurem, który spotkać możemy zarówno na blatach w kuchni jak i na ścianach czy podłogach łazienkowych.

Bateria ta wyposażona jest dodatkowo w aerator Mikado®. Wypływające z niego pojedyncze, małe strumienie układają się względem siebie pod niewielkim kątem, tworząc niezwykle ciekawy i przykuwający wzrok efekt wizualny przypominający spiralę. Połączenie różowego złota z najnowocześniejszą technologią to zdecydowanie must have nadchodzących sezonów.