Już za moment wybrzmi pierwszy dzwonek, to znak że czas wakacyjnego szaleństwa dobiegł końca. Książki, zeszyty, przybory szkolne to przedmioty, które znajdują się na liście niezbędników każdego ucznia. Ale pierwsze miejsce w tym zestawieniu należy do biurka - w końcu to przy nim dziecko będzie odrabiało lekcje i spędzało wolny czas.

Mały projektant - dziecko samo tworzy swój zestaw!

Biurko z kolekcji Stige ma szansę stać się ulubionym meblem w dziecięcym pokoju. Dlaczego? Bo młody użytkownik może je dostosować do indywidualnych potrzeb i własnoręcznie ozdobić!

Charakterystycznym elementem najnowszej kolekcji marki VOX, zaprojektowanej przez Bartłomieja Pawlaka i Łukasza Stawarskiego są drabinki, wykonane z sosnowego drewna. Dzięki nim dziecko może stworzyć swoje królestwo do nauki. Drabinka na biurku to doskonałe miejsce na organizery, skrzynki czy osobiste pamiątki. Odrabianie lekcji w tak kreatywnym otoczeniu będzie czystą przyjemnością!

Meble modułowe to wiele możliwości aranżacyjnych!

Łóżko z tej kolekcji także posiada charakterystyczne drabinki. Przy użyciu skrzynek, akcesoriów takich jak lustro czy tarcza do darta, młody domownik może samodzielnie ubrać swój kącik wypoczynku. W ramach kolekcji dostępne są wszystkie meble niezbędne do urządzenia pokoju młodzieżowego. Poszczególne moduły można ze sobą łączyć za pomocą specjalnych łączników i dostosowywać do potrzeb użytkownika, zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym.

Wybierz swój ulubiony kolor

Paleta kolorystyczna Stige w połączeniu z szeroką gamą akcesoriów pozwoli nadać przestrzeni dziecka indywidualny charakter. Modułowe bryły są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu można tworzyć monochromatyczne aranżacje lub zdecydowane miksy kolorystyczne. Meble Stige są otwarte na zmiany i gotowe na każdy pomysł - dopasują się nawet do najbardziej wymagającego młodego właściciela.