Aby wygodnie przetrwać jesienne i zimowe wieczory marka Livingroom stworzyła linię foteli Calma. Zgodnie z filozofią Calma gwarantują one prawdziwy relaks. Pozwalają zregenerować ciało i uwolnić umysł.

To fotele ergonomicznie zaprojektowane, anatomicznie wyprofilowane z funkcją elektrycznego lub manualnego regulowania nachylenia oparcia i wysokości podnóżka. Są idealnie dopasowane do potrzeb użytkownika. Występują w trzech rozmiarach: S, M, L. Klient ma możliwość wyboru: rodzaju obicia (tkanina, skóra naturalna lub łączenie tych dwóch elementów), rodzaju stopy tj. talerzowa lub krzyżowa oraz rodzaju sterowania funkcjami (manualne lub elektryczne). Dzięki takim możliwościom użytkownik otrzymuje fotel, który spełnia jego oczekiwania i gwarantuje najwyższy komfort wypoczynku.

Fotel Designerski

Designerski, a przy tym elegancki fotel. Specjalnie zaprojektowany by zapewnić najlepszą wygodę. Świetnie nadaje się do pokoju telewizyjnego, gdzie wygodnie i miło spędzisz czas oglądając na nim Swoje ulubione programy.

Fotel  CORIA

Fotel dla wygodnych

Rewelacyjny fotel z funkcją relaks. Dla zapewnienia najlepszej wygody i komfortu został stworzony w trzech wymiarach: S, M, L. Jego prosty i subtelny kształt sprawia, że jest doskonałym dopełnieniem każdego wnętrza.

Fotel SIMPLES

Fotel wyprofilowany 

Fotel stworzony w dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Został specjalnie wyprofilowany, aby dawać najwyższy komfort użytkowania. Posiada regulowany podnóżek i oparcie. Taka funkcja pozwala wybrać najdogodniejszą pozycję na relaks.

Fotel BLESA

 

Fotel nowoczesny

Nowoczesny fotel o bardzo ciekawym kształcie doskonale wpisuje się w designerskie trendy. Występuje w wielu rodzajach i kolorach tapicerki. Jest tu możliwość połączenia skóry i tkaniny. Posiada stopę obrotową 360o, co znacznie zwiększa jego funkcjonalność.

Fotel VOLTA

Fotel zapewniający relaks i odpoczynek

Fotel o unikatowej, rehabilitacyjnej funkcji "linii nóg powyżej linii serca". Zapewnia głęboki relaks i odpoczynek w najbardziej anatomicznej pozycji. Zaprojektowany według najwyższych standardów, z myślą o tym by dać użytkownikowi najwygodniejsze miejsce na świecie.

Fotel MARINA

Zobacz więcej modeli z linii Calma na: www.livingroom.pl/calma/