Efektowne zakładki, wyjątkowe wzornictwo i modne kolory. Komfort i wygoda. Stworzona do dekoracji i osłony wnętrz przed słońcem. Dostępna w wielu kreacjach - plisowana żaluzja Evie. Inspiracja dla Twojego wnętrza!

Podejmij modny wybór

Jeżeli nudzą Cię zwykłe rolety materiałowe a żaluzje są dla Ciebie zbyt klasyczne warto poszukać rozwiązania, które wniesie do domu trochę odmiany. W poszukiwaniu ciekawych osłon, które staną się dekoracyjnym akcentem Twojego wnętrza warto zwrócić uwagę na plisy. Harmonijkowy układ materiału wkomponowanego w okienną ramę z pewnością zachwyci niejednego kreatora domowych aranżacji. Plisy łatwo wpasują się do każdego pomieszczenia: salonu, kuchni, sypialni czy łazienki od strony funkcjonalnej. Przekonaj się jak możesz odmienić domową przestrzeń. Zobacz nowość od firmy Anwis - plisę Evie.

288 powodów

Tyle tkanin znajduje się w kolekcji żaluzji plisowanych Anwis, które pomogą Ci w wyborze odpowiedniej osłony. To od Ciebie zależy jak zaaranżujesz przestrzeń w oknie. Możesz pójść za głosem aktualnych trendów i wybrać najmodniejsze tkaniny, wśród których dominują biele, kremy i szarości. Jeżeli wolisz "zagrać kolorem", zdecyduj się na popularne, ożywiające wnętrze barwy, na przykład: pomarańczowy, zielony lub malinowy. Każda z tkanin to niepowtarzalne wzory oraz faktura materiału. Poza wyglądem, możesz także zdecydować o stopniu przepuszczalności światła. Do wyboru otrzymasz tkaniny transparentne, półprzezroczyste lub zaciemniające.

Praktyczne okno

Żaluzja plisowana Evie może być montowana w świetle szyby, co umożliwia łatwy dostęp do skrzydeł okiennych. Możesz nią sterować na różne sposoby. Jednym z rozwiązań jest system, w którym opuszczanie i podnoszenie tkaniny odbywa się za pomocą uchwytu umiejscowionego na rynnie dolnej.

Jeśli lubisz praktyczne rozwiązania, ciekawym pomysłem może okazać się użycie systemu z dwoma ruchomymi rynnami (górną i dolną). Osłona może wówczas przesłonić dowolną część szyby, np. tworząc w oknie zazdrostkę. Osoby kreatywne z pewnością docenią plisę Evie, która umożliwia też zamontowanie dwóch różnych tkanin w jednym oknie. W tym przypadku funkcjonalne może okazać się połączenie materiału transparentnego i zaciemniającego. To także doskonały pomysł na szybką zmianę wystroju. Z pewnością rozwiązanie to przypadnie do gustu osobom lubiącym częste metamorfozy wnętrz. Nie ma co ukrywać, możliwości jest wiele.

Niewątpliwie plisy stanowią ciekawą alternatywę dla standardowych osłon okiennych. Poza podstawową funkcją jaką jest ochrona wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem, żaluzje plisowane ozdabiają wszystkie pomieszczenia, w których je zastosujesz. Plisa Evie to nowy sposób na zaaranżowanie okna w Twoim domu. Sprawdź jak zmieni Twoje wnętrze.

Więcej informacji na: www.anwis.pl