Długo oczekiwana seria Harman Kardon Citation pojawia się w Polsce! Dostępna będzie w dwóch, pięknie prezentujących się, wersjach kolorystycznych: czarnej i szarej. A wyposażona jest w wiele ciekawych funkcjonalności.

Wchodząca właśnie na polski rynek seria głośników Harman Kardon Citation to wyjątkowe rozwiązanie nie tylko pod względem brzmienia, ale i designu.

Seria obejmuje modele:

  • Harman Kardon Citation One,
  • Harman Kardon Citation 100,
  • Harman Kardon Citation 300,
  • Harman Kardon Citation 500,
  • Harman Kardon Citation Bar,
  • Harman Kardon Citation Sub,
  • Harman Kardon Citation Suround
  • Harman Kardon Citation Tower.

Idealny system kina domowego stworzyć można z wykorzystaniem kolumn Harman Kardon Citation Tower w połączeniu z głośnikami Harman Kardon Citation Surround, soundbarem Harman Kardon Citation Bar oraz subwooferem Harman Kardon Citation Sub. Dzięki takiemu zestawowi uzyskamy potężny dźwięk kina domowego jak i stereo.

Wszystkie głośniki serii Citation to produkty najwyższej klasy. Łączą w sobie innowacyjność w domowej rozrywce audio z wyrafinowanym i pięknym wzornictwem.

Wysokiej jakości wełna mieszana wykonana przez markę Kvadrat jest trudnopalna i odporna na zabrudzenia. Wbudowany Asystent Google umożliwia wygodne sterowanie głosem w bezprzewodowym domowym systemie nagłośnienia.

Głosu używać można, aby uzyskać odpowiedzi na zadane pytania, odtwarzać muzykę, organizować swój dzień, cieszyć się rozrywką i sterować inteligentnym domem. Ponadto wbudowany Chromecast umożliwia słuchanie ulubionych treści audio, radia internetowego i podcastów w wysokiej rozdzielczości.

Dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania dla nowych funkcji i usług, proponowane opcje muzyczne i głosowe będą zawsze aktualne i najlepsze.

Szczególnie okazale prezentują się inteligentne kolumny hi-fi Harman Kardon Citation Tower. Zapewniają wyrafinowany wygląd i dźwięk o koncertowej jakości. W celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa i prywatności mikrofony głośnika można wyłączyć.

Wielokolorowe wskaźniki LED informują o aktualnym statusie mikrofonów, a kolorowy ekran dotykowy LCD umożliwia proste zarządzanie i korzystanie z kolumn, które dostępne są w kolorze czarnym i szarym.

Seria Harman Kardon Citation, odkąd się pojawiła, zbiera kolejne laury w dziedzinie designu i technologii. Wśród nich warto wymienić te najbardziej znane: iF Design Award, Red Dot Award czy EISA. To tylko kolejny dowód na to, że produkty Harman Kardon to klasa sama w sobie i rozwiązania premium pod każdym względem.

Sugerowane ceny detaliczne:

Harman Kardon Citation One => 849 zł
Harman Kardon Citation 100 => 1 299 zł
Harman Kardon Citation 300 => 1 699 zł
Harman Kardon Citation 500 => 2 799 zł
Harman Kardon Citation Bar => 4 299 zł
Harman Kardon Citation Surround => 959 zł/szt.
Harman Kardon Citation Sub => 3 499 zł
Harman Kardon Citation Tower => 5 399 zł/szt.

Więcej informacji na: www.jbl.com.pl