Godzina w ruchu

Odkurzacz Sharp SA-VP3501BS to doskonały sprzymierzeniec wszystkich, którzy dbają o czystość w domu. Przede wszystkim trzeba podkreślić, że jest to urządzenie bezprzewodowe, dzięki czemu otrzymujemy pełną swobodę ruchów i będziemy mogli dotrzeć nawet do trudno dostępnych zakamarków, nawet tych pod sufitem. Zastosowany w odkurzaczu akumulator litowo-jonowy pozwala na nieprzerwana pracę do 60 minut* w trybie Eco i do 14 minut w trybie Turbo. Oznacza to, że na jednym ładowaniu możemy bez problemu sprzątnąć aż 130 metrów kwadratowych powierzchni.** Akumulator jest także łatwy do wyjęcia i wymiany na zapasowy (sprzedawany osobno), gdyby okazało się, że planujemy większe porządki.

Moc czystości

Urządzenie wyposażono w bezszczotkowy silnik inwerterowy, który charakteryzuje się wysoką mocą ssania niezależnie od rodzaju czyszczonej powierzchni. Wyposażony jest w 2 specjalne programy, dzięki czemu czy to podłoga, dywan, czy wykładzina - odkurzacz Sharp z taką samą wydajnością zassie brud i kurz. Co ciekawe, z racji swojej budowy silniki inwerterowe są nie tylko wytrzymałe, ale także bezawaryjne oraz ciche. To bardzo ważne szczególnie dla posiadaczy zwierząt domowych, które przecież nie lubią głośnych urządzeń.

Odkurzacz posiada czterostopniową filtrację. Jej zadaniem jest nie tylko ochrona silnika przed cząsteczkami kurzu, ale przede wszystkim zatrzymanie pyłków, odchodów roztoczy i większości bakterii, by wraz z powietrzem nie wydostały się one poza zbiornik na kurz. Użyty tutaj filtr EPA E12 przechwytuje 99,5% szkodliwych cząsteczek. Co więcej, kiedy zajdzie potrzeba, wystarczy umyć go pod bieżącą wodą lub wymienić na nowy.

Bardzo łatwe i higieniczne jest także opróżnianie samego zbiornika na kurz - naciskamy przycisk otwierający i wysypujemy zawartość do kosza na śmieci. Gotowe!

Tak jak lubisz

O to, by praca z odkurzaczem Sharp była bardziej ergonomiczna, zadbali projektanci marki. Regulowana rura teleskopowa pozwala na to, by urządzenie łatwiej dopasować do naszego wzrostu, wybierając jeden z siedmiu poziomów regulacji od 89 do 110 cm. Dzięki temu wygodnie oczyścimy wszystkie trudno dostępne miejsca jak narożniki pod sufitem czy kąty pod komodami. Mechanizm zatrzaskowy pozwala połączyć rurę teleskopową z akcesoriami w zestawie.

Żeby podnieść efektywność, odkurzacz Sharp posiada niezwykłą elektroszczotkę AnimalJet z oświetleniem LED, dzięki któremu nie umknie nam żaden okruszek czy paproszek. Szczotkę zaprojektowano tak, by ułatwiała sprzątanie sierści zwierząt i włosów, i wyprofilowano tak, by usuwała kurz zarówno z podłóg, dywanów jak i wzdłuż ścian oraz krawędzi mebli, a przy tym nie uszkadzała krawędzi mebli, ścian i progów.

A gdy nasze porządki dobiegną końca, dzięki funkcji parkowania możemy odstawić urządzenie po prostu pod ścianę - gdziekolwiek go zostawimy, dalej pozostanie on w pozycji pionowej, co wyróżnia go spośród innych, dostępnym na rynku pionowych odkurzaczy. 

Możemy także - jeśli jesteśmy typem osoby, która lubi mieć wszystko na właściwym miejscu - zamontować w szafce, garderobie lub gdziekolwiek chcemy specjalny wieszak ścienny, na którym nasz odkurzacz będzie na nas czekał. Wieszak ma także miejsce na dwa akcesoria - ssawkę 2w1 oraz szczelinową XL, dzięki czemu swoje ulubione akcesoria masz zawsze pod ręką.

Odkurzacz w drodze

Odkurzacz Sharp pomoże nam wyczyścić nie tylko dom, ale także wnętrze naszego samochodu. Praktyczny zestaw ssawek wystarczy, by dokładnie sprzątnąć schowki, kratki i wszystkie zakamarki deski rozdzielczej, a także ciasne przestrzenie w fotelach samochodowych i wokół nich. Elastyczne włosie ssawek z łatwością wymiata kurz i pył, które od razu są zasysane przez odkurzacz. Dzięki temu zniknie nie tylko brud, ale także drobnoustroje, które mogą zagrażać naszemu zdrowiu.

Więcej informacji na: testuj30dnipoczujroznice.promocjesharp.pl

*Podczas pracy w trybie Eco z dyszami bez własnego silnika. Rzeczywisty czas pracy może się różnić w zależności od trybu zasilania, rodzaju podłogi i/lub używanych akcesoriów.
**Podczas pracy w trybie Eco na twardej podłodze. Rzeczywista powierzchnia odkurzania może się różnić w zależności od trybu zasilania, rodzaju podłogi i/lub używanych akcesoriów.