Grzejnikikanałowe - elegancja i efektywność

Ogrzewanie kanałowe to nowoczesna forma systemu grzewczego, gdzie grzejnik jest umieszczony w kanale podłogowym i przykryty elegancką kratką z drewna, aluminium lub stali nierdzewnej. To rozwiązanie nie tylko zapewnia optymalną temperaturę, ale także integruje się z pomieszczeniem, pozostając praktycznie niezauważalnym elementem.

Szczególnie zalecane są grzejniki kanałowe umieszczone wzdłuż zewnętrznych przegród przeszklonych, co pozwala na stworzenie efektywnej kurtyny powietrznej. To sprawia, że ciepłe i zimne powietrze są oddzielone, minimalizując straty ciepła i zwiększając efektywność systemu grzewczego.

Klimakonwektory Verano - rozwiązanie dla wszystkich pór roku

Kolejnym innowacyjnym produktem marki VERANO są klimakonwektory. Naścienny klimakonwektor dwururowy pełni podwójną funkcję - chłodzenia w upalne dni i efektywnego ogrzewania w okresie zimowym. Dzięki nowoczesnej konstrukcji, cichemu wentylatorowi z silnikiem 24V DC EC oraz różnorodnym obudowom, klimakonwektor doskonale wpasowuje się w każde wnętrze, zapewniając szybkie osiągnięcie wymaganej temperatury.

Rekuperatory freshAIR - nowa era wentylacji

Warto również zwrócić uwagę na rekuperatory VERANO z serii freshAIR, idealne do pomieszczeń z pionowym doprowadzeniem przewodów do centrali wentylacyjnej. Ich kompaktowa konstrukcja, obudowa z ekstrudowanego polipropylenu (EPP) oraz zaawansowany system filtracji sprawiają, że są one doskonałym rozwiązaniem do pomieszczeń o ograniczonej kubaturze, kotłowniach czy pomieszczeniach gospodarczych.

Design i efektywność - filary marki Verano

Wszystkie produkty Verano wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem, ale także wysoką efektywnością, dostosowaniem do różnych warunków atmosferycznych i dbałością o detal, co czyni je kompleksowym rozwiązaniem dla wymagających klientów. Verano to marka, która nie tylko dostarcza produkty, ale także definiuje nowe standardy w dziedzinie ogrzewania, chłodzenia i wentylacji.

Więcej informacji na: www.v-k.pl