Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Topowe aranżacje

Kuchnia i jadalnia

Modna i wygodna kuchnia dzięki innowacyjnym sprzętom AGD

AGD

Whirlpool

Kuchnia jest dzisiaj miejscem bardziej eksponowanym niż dawniej: zintegrowana z pozostałymi pomieszczeniami stanowi przestrzeń, wokół której toczy się życie rodzinne - tu odbywają się spotkania towarzyskie, zacieśniamy relacje z bliskimi podczas wspólnego przygotowywania posiłków i zabawy w gotowanie.

Powstaje zatem pytanie: jak modnie i zarazem wygodnie urządzić kuchnię naszych marzeń, która odzwierciedli nasze gusta i przyzwyczajenia? Jak nie być na bakier zarówno z aktualnymi wnętrzarskimi trendami, jak i uniwersalnie pojętą estetyką, a przy tym wszystkim zadbać o naszą wygodę i ergonomię pracy?

Niewątpliwie wyznacznikiem sukcesu w tym zakresie jest odpowiednio skomponowany układ mebli i sprzętu AGD, gdzie największą swobodę w poruszaniu się po pomieszczeniu, przy jednocześnie łatwym dostępie do wszystkich miejsc, mogą nam zapewnić urządzenia do zabudowy. Sprzęt tego typu ma też inną, niewątpliwie ważną zaletę - dopasowanie do dowolnej kolorystyki i stylistyki kuchni, co daje nam więcej przestrzeni oraz możliwości aranżacji.

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy z zamrażarką na dole ART 6711/A++ SF firmy Whirlpool z inteligentną technologią 6-ty zmysł FreshControl
Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy z zamrażarką na dole ART 6711/A++ SF firmy Whirlpool z inteligentną technologią 6-ty Zmysł FreshControl

Kompletowanie sprzętu AGD zwykle zaczynamy od lodówki. Nasz pierwszy dylemat to jej wielkość. Singlowi bez dużej rodziny nie jest potrzebna duża chłodziarka, licznej rodzinie odwrotnie. Ważne jest również to, jak często robimy zakupy, czy preferujemy robienie zapasów czy też jedzenie na mieście.

Entuzjaści wszelkich nowoczesnych rozwiązań docenią natomiast mnogość zastosowanych nowinek technologicznych i ciekawych funkcji. Dla wielu idealnym rozwiązaniem będzie chłodziarko-zamrażarka do zabudowy z zamrażarką na dole ART 6711/A++ SF firmy Whirlpool z inteligentną technologią 6-ty Zmysł FreshControl, która nawet 4-krotnie przedłuża świeżość produktów. Technologia zapewnia utrzymanie optymalnej temperatury i przywraca ją 5 razy szybciej niż w tradycyjnej chłodziarko-zamrażarce. Dodatkowo zapewnia zachowanie idealnej wilgotności w komorze chłodziarki na poziomie 70-85%.

Inną zaletą tej lodówki jest filtr antybakteryjny. Whirlpool wspólnie z Microban, liderem na rynku rozwiązań antybakteryjnych, zaprojektował antybakteryjny system filtracji powietrza. Specjalny filtr ze środkami bakteriobójczymi filtruje 100% powietrza znajdującego się w lodówce, eliminując zanieczyszczenia takie jak bakterie i pleśń, które mogą być przyczyną nieprzyjemnego zapachu i psucia się żywności.

Piekarnik i kuchenka mikrofalowa to kolejny zakup. Tym razem należy sobie odpowiedzieć na pytanie jakie potrawy będziemy za ich pomocą przygotowywać. Idealny może się okazać 17-funkcyjny piekarnik kompaktowy AMW 698 IXL łączący cechy obu urządzeń. Dzięki termoobiegowi możemy jednocześnie piec na kilku poziomach różne potrawy i wszystko będzie idealnie dopieczone, a zapachy nie będą się przenikać.

Kolejne ważne urządzenie to okap kuchenny. Powinien być zamocowany na wysokości co najmniej 70 cm i być szerszy niż płyta grzejna. Godny polecenia jest okap AKR 861 IX Whirlpool, który dzięki specjalnym czujnikom i technologii 6-ty Zmysł dostosowuje tryb pracy intensywności oparów.

Płyta gazowa AKT 799 iXelium
Płyta gazowa AKT 799 iXelium

Płyty grzejne możemy wybierać w zależności od potrzebnej nam liczby pól grzewczych lub palników. Prym obecnie wiodą płyty indukcyjne, ale polecamy też innowacyjne płyty gazowe iXelium, które wprowadzają świat urządzeń kuchennych w zupełnie nowy wymiar. Dzięki zastosowaniu nanotechnologii płyty te są wyjątkowo odporne na korozję i zażółcenia, a ich powierzchnia zapobiega przywieraniu resztek żywności i innych zanieczyszczeń. Nie ma zatem konieczności używania silnych detergentów, zanieczyszczenia można usunąć przy pomocy wody i zwykłej szmatki. Właściwości płyt zostały potwierdzone w laboratoriach TÜV Rheinland Italia, dlatego też Whirlpool aż przez 10 lat gwarantuje brak zażółceń i korozji.

Coraz częściej spotykanym w polskich gospodarstwach domowych urządzeniem jest również zmywarka. Polacy doceniają ją za oszczędność czasu, ale również wody i energii. Nowoczesne technologie pozwalają usunąć nawet najtrwalsze zabrudzenia. W zmywarce do zabudowy z panelem zintegrowanym ADGI 941 FD Whirlpool z technologią 6-ty Zmysł automatyczna modyfikacja cyklu zmywania w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń zapewnia doskonałe rezultaty i gwarantuje oszczędność czasu, wody i energii nawet do 50%.

W nowych zmywarkach Whirlpool znajduje się dodatkowy trzeci kosz, w którym z łatwością zmyjesz sztućce oraz wszelkie akcesoria kuchenne. To elastyczne rozwiązanie zapewnia optymalne wykorzystanie miejsca w komorze urządzenia.

Tak więc, dzięki odpowiednio dobranemu sprzętowi AGD, możemy zaprojektować kuchnię naszych marzeń, odzwierciedlającą nasze gusta i przyzwyczajenia. Taka inwestycja to również gwarancja zadowolenia z wyglądu i funkcjonalności mieszkania.

Odsłon artykułu: 4659
Galeria zdjęć
Lodówka ART 8912 A++ SF
Lodówka ART 8912 A++ SF
Piekarnik AKZM 6610 TB
Piekarnik AKZM 6610 TB
Piekarnik AKZM 7540S
Piekarnik AKZM 7540S
Piekarnik kompaktowy AMW 698 IXL
Piekarnik kompaktowy AMW 698 IXL
Kuchenka mikrofalowa AMW 834 TB
Kuchenka mikrofalowa AMW 834 TB
Płyta indukcyjna ACM 848 BA
Płyta indukcyjna ACM 848 BA
Zmywarka WP 209 FD
Zmywarka WP 209 FD
Zmywarka ADGI 698 FD
Zmywarka ADGI 698 FD
Ekspres i szuflada podgrzewająca do zabudowy
Ekspres i szuflada podgrzewająca do zabudowy
Okap AKR 799 IXL i płyta gazowa AKF 7522 IXL
Okap AKR 799 IXL i płyta gazowa AKF 7522 IXL
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe