Ulubiony kiosk LISTOPADOWE WYDANIE W SPRZEDAŻY! Budujemy Dom PRZEJRZYJ ONLINE >>

Topowe aranżacje

Kuchnia i jadalnia

Tupperware - jakość i doświadczenie

Zastawa i akcesoria

Tupperware

Tupperware Brands Corporation oferuje swoim klientom niepowtarzalne rozwiązania dla kuchni i domu już od ponad 60 lat. Marka Tupperware Polska istnieje już od 20 lat i jest częścią tego międzynarodowego koncernu.

Firma szczególnie zwraca uwagę na wysoką jakość oferowanych przez siebie produktów oraz na ich funkcjonalność w codziennym użytkowaniu.

Wszystkie produkty Tupperware są niezwykle trwałe i wykonane ekologicznych, bezpiecznych dla zdrowia materiałów pozwalających na ich ponowne przetworzenie. Każdy z nich jest poddawany rygorystycznym testom jakościowym, zanim trafi w ręce klientów. Zdecydowana większość produktów Tupperware objęta jest 30-letnią gwarancją.

Dystrybucja produktów odbywa się w systemie sprzedaży bezpośredniej. W Polsce działa ponad 13 000 konsultantek, które organizują spotkania kulinarne zwane Tupperware Party, gdzie każdy gość ma możliwość zapoznania się z produktami, przekonania się o ich unikalnych możliwości i doskonałych rozwiązaniach. Dodatkowo konsultantki przygotowują na spotkaniach pyszne potrawy, a goście poznają nowe, ciekawe i niepowtarzalne przepisy.

Uczestnicy Tupperware Party mają możliwość zakupu produktów w ofertach specjalnych, a każda gospodyni takiego spotkania zostaje obdarowana fantastycznymi upominkami w podziękowaniu za jego organizację. Tupperware Party to przede wszystkim wspaniała zabawa dla uczestników, bowiem konsultantki budują miłą atmosferę i zarażają pozytywną energią.

Produkty Tupperware ułatwiają przygotowywanie oraz przechowywanie posiłków, pomagają utrzymać porządek w domu, szczególnie w kuchni, jak również są ozdobą pomieszczeń.

To także świetny przykład łączenia użyteczności z wysmakowanym designem, czego dowodem są liczne nagrody w kategorii wzornictwa - RedDot Design, iF Seals Awards, Focus in Silver w kategorii Focus Green. 

Odsłon artykułu: 1406
Galeria zdjęć
Naczynia Ultra Pro wykonano z tworzywa odpornego na temperatury od -25 do +250 stopni, dzięki czemu można w nich żywność zamrażać, przechowywać w lodówce, piec i gotować w kuchence mikrofalowej
Naczynia Ultra Pro wykonano z tworzywa odpornego na temperatury od -25 do +250 stopni, dzięki czemu można w nich żywność zamrażać, przechowywać w lodówce, piec i gotować w kuchence mikrofalowej
Za naczynie Ultra Pro 3,5 l zapłacimy 270 zł, za pokrywkę - 179,90 zł
Za naczynie Ultra Pro 3,5 l zapłacimy 270 zł, za pokrywkę - 179,90 zł
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe