Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Topowe aranżacje

Kuchnia i jadalnia

Szuflada + komfort = Comfort Box

Meble i dodatki

Rejs

Takiego rozwiązania szuka chyba każdy z nas. Ile razy zdarzyło Ci się uderzyć o wysuniętą szufladę? Nie wspominając o tym, iż bardzo często zapewne "nurkujesz" w niej w poszukiwaniu potrzebnego Ci w tym momencie przedmiotu. Możesz położyć kres swoim trudnościom w domu, stawiając na proste i komfortowe rozwiązanie.

Zaskoczy Cię ono pięknem i prostotą. Pełna gracji szuflada Comfort Box oferuje klasyczny wygląd, stawiając na stonowaną srebrną lub białą barwę. Wniesie ona poczucie nowoczesności a zarazem komfortu do Twoich pomieszczeń. Comfort Box może znaleźć swoje zastosowanie nie tylko w kuchni. Z powodzeniem wprowadzi funkcjonalność do Twojej sypialni, garderoby czy łazienki. Dostawca szuflady, polska firma Rejs, otwiera przed Tobą ogrom możliwości, dając wybór w wielu aspektach zastosowania szuflady.

Po pierwsze wygląd. Możesz zdecydować się na proponowaną w standardzie stonowaną srebrną barwę lub klasyczną biel. Dzięki temu Twój Comfort Box dostosuje się wyglądem do aranżowanego pomieszczenia. Obecnie w projektach mebli dominuje trend układu poziomego, czyli konstrukcja szafek możliwie szerokich, ograniczająca tym samym liczbę wąskich frontów. Podkreśla to nowoczesny charakter wnętrza.

Comfort Box umożliwi Ci podążanie za trendami. Przy szerokości szafek powyżej 50 cm z powodzeniem ukryjesz wewnętrzne szuflady za jednym lub dwoma wysokimi fontami. Taka konstrukcja pozwoli Ci zamontować szuflady, bez konieczności dzielenia frontów. Warto również wspomnieć, że do szafek wąskich (do 20 cm) oraz narożnych Rejs proponuje inne, równie funkcjonalne rozwiązania.

Proponowany system szufladowy to jednak przede wszystkim rozwiązanie praktyczne. Zintegrowana regulacja frontu 3D znacząco ułatwia montaż przedniej części szuflady. Z pewnością ucieszy Cię również fakt, iż ładowność systemu to aż 35 kilogramów. Dzięki temu zyskujesz swobodę w zakresie decyzji o tym, co przechowujesz w swoim Comfort Boxie.

Skąd ta pewność, że Comfort Box podniesie znacząco Twój codzienny komfort? Jesteśmy pewni, że istotny jest dla Ciebie łatwy dostęp do przechowywanych w szufladach przedmiotów. Zagwarantuje Ci to możliwość pełnego wysuwu. Dodatkowo nie musisz się martwić tym, iż Twoje poranne poszukiwania obudzą pozostałych domowników. Wysuw w Comfort Boxie jest bowiem niemal całkowicie bezszelestny. Możesz zapomnieć również o zmorze niedomkniętych szuflad - miękki dociąg zastosowany w proponowanym rozwiązaniu raz na zawsze rozwiąże ten problem.

Ważnym atutem Comfort Boxa jest również segregacja wewnętrzna, bazująca na przegrodach i przegródkach. Znacząco ułatwi Ci ona uporządkowanie przechowywanych rzeczy. Być może ucieszy Cię również to, iż Comfort Box oferuje wariant z relingiem. Jeśli wolisz klasyczne rozwiązania, do podniesienia wysokości szuflady, dla wysokości 164 i 204 mm, możesz zdecydować się na zastosowanie paneli bocznych w wariancie gładkim lub perforowanym. Wówczas Twoja szuflada zyska pełne, wysokie boki.

Decydując się na Comfort Box masz również do wyboru wiele wymiarów. Szuflada dostępna jest w opcji o wysokości od 86 mm do 204 mm. W ramach tych wariantów wybrać możesz różne wymiary szerokości szuflady.

Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta: www.rejs.eu.

Poznaj Comfort Box - z pewnością pokochasz to rozwiązanie! 

Odsłon artykułu: 1640
Galeria zdjęć
Szuflada Comfort Box, wys. 204 mm, pojemniki Practiko
Szuflada Comfort Box, wys. 204 mm, pojemniki Practiko
Szuflada Comfort Box z wkładami na talerze
Szuflada Comfort Box z wkładami na talerze
Szuflada Comfort Box - system segregacji wewnętrzej
Szuflada Comfort Box - system segregacji wewnętrzej
Szuflady Comfort Box - system segregacji wewnętrzej
Szuflady Comfort Box - system segregacji wewnętrzej
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe