Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Topowe aranżacje

Kuchnia i jadalnia

Lampy Cortina i Pixo

Światło

Cleoni

Dwie oprawy oświetleniowe - tak różne, a tak świetnie ze sobą współgrające. Razem mogą stanowić kompleksową iluminację nie tylko kuchni, ale i przestrzeni biurowej bądź restauracyjnej.

Pierwsza z nich - lampa wisząca Cortina - powstała z fornirowanej sklejki w klasycznym, ciemnym kolorze. Jej kontrastowe wnętrze wypełniono złotym, srebrnym lub miedzianym schlagmetalem, który w cudowny sposób odbija poszczególne wiązki światła, wspaniale oświetlając pomieszczenie. Geometryczne załamania, tak wewnątrz, jak i na zewnątrz tej wyjątkowej oprawy oświetleniowej, nadają całości absolutnie ekskluzywnego charakteru, a także... odrobiny zadziorności.

Z kolei Pixo to oprawa w kształcie walca dostępna w wielu różnych wariantach kolorystycznych. Jej zewnętrzna aluminiowa powierzchnia malowana jest proszkowo. Wnętrze oprawy wypełniać może jedna z trzech eleganckich barw: srebrna, miedziana lub złota. Całość świetnie wygląda w pojedynkę, jednak najbardziej zjawiskowo prezentuje się w większej kompozycji oświetleniowej - złożonej z co najmniej kilku elementów.

Oprawy wiszące Cortina i Pixo zostały zaprojektowane w kilku rozmiarach, dla większej swobody aranżacyjnej. Obie reprezentują styl, który oczarowuje formą i walorami użytkowymi, w pełni zaspokajając potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Odsłon artykułu: 1247
Galeria zdjęć
Oprawa oświetleniowa Cortina
Oprawa oświetleniowa Cortina
Oprawa oświetleniowa Pixo
Oprawa oświetleniowa Pixo
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe