Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Topowe aranżacje

Kuchnia i jadalnia

Urządzasz kuchnię? Zacznij od piekarnika

AGD

Amica

Gdy urządzamy nową kuchnię często nie wiemy, od czego zacząć. Na początek, warto zastanowić się nad wyborem piekarnika. To urządzenie, które kupuje się na lata, więc dobrze jest postawić na sprzęt sprawdzonego producenta. Solidność to jednak nie wszystko. W nowoczesnej kuchni liczy się także estetyka wykonania oraz funkcjonalność. Piekarnik do zabudowy Amica EB954BA+ IN PYROLIZA łączy w sobie wszystkie te cechy.

Nowoczesne rozwiązania

Piekarnik sterowany smartfonem, który sam dobiera czas pieczenia oraz temperaturę do danej potrawy i czyści się automatycznie - to nie wynalazek z filmu o przyszłości, lecz sprzęt, który coraz częściej można znaleźć w nowoczesnych kuchniach. Model piekarnika Amica EB954BA+ IN PYROLIZA wyposażony jest w użyteczne rozwiązania, które sprawiają, że przygotowanie potraw jest łatwiejsze i wygodniejsze. Piekarnik zapewnia m.in. równomierne pieczenie oraz szeroki zakres temperatur, dzięki czemu można optymalnie dostosować ustawienia do danej potrawy. Dużym ułatwieniem, które szczególnie przypadnie do gustu osobom nie czującym się mistrzami kuchni, są programy gotowe - jest ich aż 88! Wystarczy przygotować ulubione danie, wstawić je do piekarnika i wybrać odpowiedni program. Piekarnik sam zdecyduje o doborze temperatury, czasu oraz sposobu grzania.

Urządzenie nie tylko pomoże nam w przyrządzeniu idealnego dania, ale także w usuwaniu zabrudzeń po zakończonym pieczeniu. Osadzającą się na ściankach piekarnika spaleniznę bez problemu wyczyścimy, korzystając z systemu automatycznego czyszczenia Pyroliza, który pod wpływem wysokiej temperatury zmieni ją w łatwy do usunięcia popiół.

Funkcjonalny i elegancki

W piekarnikach Amica zaawansowana technologia i użyteczne funkcje idą w parze z nowoczesnym designem. Model EB954BA+ IN PYROLIZA posiada podświetlane uchwyty, które nie tylko nadają mu elegancki wygląd, ale także informują o jego statusie pracy. Projektanci zadbali także o komfort korzystania z urządzenia dzięki funkcji płynnego otwierania i zamykania drzwiczek. Jak jeszcze można uprzyjemnić sobie przebywanie w kuchni? Oczywiście muzyką! Piekarnik Amica posiada wbudowane głośniki, które pozwalają na słuchanie ulubionej muzyki odtwarzanej z urządzeń przenośnych (takich jak np. tablet albo smartfon) poprzez bluetooth.

Sterowanie na odległość

Wyobraź sobie, że wychodzisz z pracy i wsiadasz do tramwaju lub samochodu. Dzięki specjalnej aplikacji w telefonie włączasz zdalnie piekarnik i ustawiasz temperaturę. Po powrocie do domu twój obiad czeka na ciebie gorący. Modelem EB954BA+ IN PYROLIZA można sterować zdalnie poprzez aplikację na smartfon, dzięki czemu, żeby zarządzać jego ustawieniami nie trzeba fizycznie przebywać w kuchni.

Urządzając kuchnię warto wybrać sprzęty z tej samej linii wzorniczej, które będą się ze sobą komponować. Produkty z linii Amica IN tworzą ekosystem i łączą się ze sobą poprzez sieć Wi-Fi lub bluetooth. Oznacza to m.in., że okap kuchenny automatycznie dostosowuje się do ustawień płyty grzejnej, a status pracy urządzeń można sprawdzić w swoim telefonie. Wybierając sprzęty pochodzące z jednej linii mamy pewność, że wygląd naszej kuchni będzie spójny, a urządzenia będą ze sobą kompatybilne, dzięki czemu przygotowanie potraw stanie się prostsze i wygodniejsze.

Odsłon artykułu: 1617
Galeria zdjęć
Piekarnik do zabudowy EB954BA+ IN PYROLIZA
Piekarnik do zabudowy EB954BA+ IN PYROLIZA
Piekarnik do zabudowy EB954BA+ IN PYROLIZA
Piekarnik do zabudowy EB954BA+ IN PYROLIZA
Piekarnik do zabudowy EB954BA+ IN PYROLIZA
Piekarnik do zabudowy EB954BA+ IN PYROLIZA
Piekarnik do zabudowy EB954BA+ IN PYROLIZA
Piekarnik do zabudowy EB954BA+ IN PYROLIZA
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe