Ulubiony kiosk LISTOPADOWE WYDANIE W SPRZEDAŻY! Budujemy Dom PRZEJRZYJ ONLINE >>

Topowe aranżacje

Kuchnia i jadalnia

Okap nablatowy i płyta grzewcza z linii Franke Mythos

AGD

Franke Polska

Ważne chwile, spotkania rodzinne i towarzyskie, niezwykłe miejsca to indywidualne punkty na mapie codziennych doświadczeń, które kształtują nasze poglądy oraz mają wpływ na nasze wybory. Coraz więcej zadań automatyzujemy, coraz bardziej polegamy na technologii i z ciekawością patrzymy w przyszłość. W swoim domu niezmiennie chcemy czuć się bezpiecznie i komfortowo, a kuchni mieć zawsze przestrzeń dla siebie.

Współczesne kuchnie, otwarte na salon, połączone z jadalnią urządzamy z myślą nie tylko o gotowaniu. Tu rozmawiamy, przyjmujemy gości, dzieci odrabiają lekcje, celebrujemy rodzinne rocznice. Wnętrza nowoczesnych kuchni projektowane są z myślą o wygodzie i estetyce. Gdy gotujemy wszystkie urządzenia chcemy mieć pod ręką, a po skończonej pracy pragniemy by zniknęły, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki i nie definiowały jednoznacznie kuchennej przestrzeni.

Spełnieniem takich właśnie oczekiwań jest linia Franke Mythos, którą tworzy okap nablatowy oraz płyta grzewcza. Urządzenia zsynchronizowane są ze sobą, gdy uruchamiamy płytę okap wysuwa się automatycznie z blatu i dostosowuje moc pochłaniania zapachów do trybu pracy płyty. Projektanci Franke szanują swobodę wyboru klientów i każde z urządzeń można kupić niezależnie, zestawiając z innymi modelami z oferty marki, sterowanymi ręcznie.

Zarówno okap Mythos FMY 905 HE, jak i płyta wykonane zostały z czarnego szkła, zamkniętego w eleganckiej stalowej ramce, która idealnie dopasowuje się do powierzchni kuchennego blatu. Okap posiada klasę energetyczną A+, może pracować w trzech różnych trybach, z wydajnością do 560 m3/h na biegu intensywnym, przy niskim poziomie hałasu na poziomie 70 dB(A). Sterowanie dotykowe pozwala na korektę automatycznego trybu pracy okapu, a wskaźnik nasycenia filtrów powiadomi nas o konieczności wymiany.

Płyta Mythos FHMT 302 1FLEXI INT posiada dwa elastyczne pola grzewcze tzw. Flexi, o wymiarach 220x180 mm i mocy 2100 W, a przy funkcji Booster osiąga moc aż 3700 W. Blokada przed dziećmi i wyłącznik czasowy zapewniają bezpieczne korzystanie z płyty, niezależnie ile i jak często gotujemy.

Okap Mythos FMY 905 HE Płyta Mythos FHMT 302 1FLEXI INT
Okap Mythos FMY 906 BK, fot. Franke Okap nablatowy Mythos FMY 905 HE w komplecie z 2 szt. płyty indukcyjnej, fot. Franke

Kulinarne fantazje i dobra zabawa podczas wspólnego gotowania zależą od naszej energii i wyobraźni, ale zdecydowanie łatwiej się udają, gdy mamy przyjemność korzystania z przemyślanych urządzeń. Intuicyjnych i po prostu dobrze zaprojektowanych, które nie tylko nadążają za naszym tempem, ale wyręczają nas w drobnych czynnościach, oszczędzają w jednostkowych gestach. To komfort, gdy możemy skupić się na smakach, aromatach, a okap i płyta pracują w duecie pod nasze dyktando.

Dzięki zestawom urządzeń, jak okap nablatowy i płyta grzewcza Franke Mythos gotowanie jest przyjemniejsze i prostsze, a kuchenna przestrzeń nabiera uniwersalnego charakteru. Kuchnia marzeń jest niezmiennie wygodna, gdy pracujemy, praktyczne urządzenia realizują nasze polecenia, a po skończonej pracy, pozostają dyskretnie ukryte w eleganckiej zabudowie.

Odsłon artykułu: 790
Galeria zdjęć
Okap ścienny i płyta indukcyjna Franke Mythos, fot. Franke
Okap ścienny i płyta indukcyjna Franke Mythos, fot. Franke
Linia Franke Mythos, którą tworzy okap ścienny oraz płyta indukcyjna, fot. Franke
Linia Franke Mythos, którą tworzy okap ścienny oraz płyta indukcyjna, fot. Franke
Linia Mythos Franke, fot. Franke
Linia Mythos Franke, fot. Franke
Linia Mythos Franke, fot. Franke
Linia Mythos Franke, fot. Franke
Okap Franke Mythos Pull-Out Touch, fot. Franke
Okap Franke Mythos Pull-Out Touch, fot. Franke
Okap Mythos FMY 908 BI WH, fot. Franke
Okap Mythos FMY 908 BI WH, fot. Franke
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe