Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Topowe aranżacje

Kuchnia i jadalnia

Kuchnie marki Rust

Meble i dodatki

Firma Ernest Rust od ponad 50 lat projektuje i tworzy wnętrza kuchenne odznaczające się nowoczesnym designem, niezwykłą elegancją i wysoką jakością. Przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii produkcyjnych i wspieraniu tradycyjnego rzemiosła, Rust wyznacza trendy na rynku mebli kuchennych i pokazuje coraz ciekawsze rozwiązania stosowane we wnętrzach kuchennych.

Obecnie proponowane rozwiązania możemy podziwiać w trzech wyjątkowych kolekcjach. Pierwsza z nich, R-Collection - to autorska linia, w której prezentowane są innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania. Szlachetne materiały, unikatowe wzornictwo, indywidualizm prezentowany w każdym, nawet najmniejszym detalu. Kolekcja Unique przedstawia wnętrza kuchenne, w których zastosowano starannie wyselekcjonowane programy wzornicze łączące w sobie prostotę, funkcjonalność i nowoczesny design. W ofercie firmy nie zabrakło również klasycznych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu. Wnętrza kuchenne z kolekcji Style, z delikatną nutą ornamentyki, motywów zdobniczych czy ozdobnych frezów, podkreślają swoją ponadczasowość.

Wszystkie z trzech kolekcji wpisują się idealnie w potrzeby współczesnego klienta, który coraz częściej szuka rozwiązań unikatowych opartych na innowacyjnych rozwiązaniach.

Kuchnia z kolekcji R-collection - R5
Fronty: beton architektoniczny, dąb loftowy szczotkowany, lakier w wykończeniu matowym; Blat na wyspie beton architektoniczny z zintegrowaną komorą zlewową, system uchwytowy R5 ze stali szlachetnej z podświetleniem szklanych dekorów ze zdjęciem.
Pochłaniacz: Flamec Lumen Isola 175 , Bateria Blanco Vonda
Sprzęt: Miele Pure Line (piekarnik parowy, piekarnik kompaktowy, zmywarka, szuflada do podgrzewania, chłodziarka, zamrażarka) Sterowany elektronicznie system lift up wysuwający dodatkowy regał z akcesoriami kuchennymi Hokery Martinez by RUST
Kuchnia z kolekcji unique - Q10
UNIQUE Q10: Fronty lakierowane w wykończeniu matowym. N wyspie zastosowano okap downdraft firmy siemens. Blat: konglomerat kwarcowy, uchwyt krawędziowy ze stali szczotkowanej.
projekt: Claudia Witt

- To co wyróżnia naszą firmę na rynku to fakt, że jesteśmy firmą z tradycją, która tworzy wnętrza kuchenne odznaczające się najwyższą jakością, innowacyjnymi rozwiązaniami ale przede wszystkim indywidualizmem. Dzisiaj klient z ogromną starannością dobiera dostawców wyposażenia wnętrz, bardzo często szuka czegoś, co będzie tylko jego. Takie są nasze kuchnie - niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju - dodaje Marcin Fatyga, Chief Designer Officer w firmie RUST.

Firma RUST to jedna z tych firm, która stawia na nieoczywiste połączenia materiałów, bawiąc się formą, kształtem i stylem, nic więc dziwnego, że podczas tegorocznych targów Warsaw Home stoisko firmy RUST cieszyło się dużym zainteresowaniem. Zaprezentowane tam rozwiązania zaskakiwały zarówno jeśli chodzi o wykorzystane materiały, jak i aranżację. Pierwsza kuchnia, nazywana potocznie "patchworkiem dla niezdecydowanych", czy też "kuchnią drwala" to z pozoru bardzo odważne połączenie różnego rodzaju laminatów. Zwrot "z pozoru" nie został tu użyty przypadkowo, bo tak naprawdę to co mogłoby się wydawać dość szalonym pomysłem, w wykonaniu firmy RUST było strzałem w dziesiątkę.

Kuchnia z kolekcji UNIQUE, projekt Marcin Fatyga, CDO Rust

Kolejne wnętrze kuchenne to prezentacja kolekcji UNIQUE w programie wzorniczym Q12. Nowoczesna przestrzeń w minimalistycznym wydaniu przyciąga uwagę swoją wysublimowaną formą i niejednoznacznym materiałem.

Q12, kolekcja Unique, projekt Marcin Fatyga, CDO Rust obraz na ścianie: Iva Bialopiotrowicz, http://www.whiteshirtart.com/
Q12, kolekcja Unique, projekt Marcin Fatyga, CDO Rust obraz na ścianie: Iva Bialopiotrowicz, http://www.whiteshirtart.com/

- Podchodząc do zabudowy ściennej odwiedzający nasze stoisko spodziewali się zimnej w dotyku stali... a tu zaskoczenie - ciepła powierzchnia i lekka forma, idealna również przy dużych zabudowach - dodaje Patryk Rust, współwłaściciel firmy RUST, wnuk założyciela firmy - Ernesta Rusta.

RUST to firma, która lubi wyzwania i bardzo często podejmuje się projektów dla najbardziej wymagających klientów, do których z pewnością możemy zaliczyć Pana Tomasza Pągowskiego. W trakcie poszukiwań materiałów i rozmów z technologami, Tomasz Pągowski postawił na 14-milimetrowe profile stalowe szczotkowane krzyżowo oraz MDF barwiony w masie, lakierowany bezbarwnym lakierem matowym. Dzięki takiemu zestawieniu uzyskano niezwykle szlachetny w swej prostocie efekt. Naturalna, niczym nie powlekana stal oraz wyłaniające się z głębi kolorowego MDF-u włókna drewna dają poczucie mocnej, ale i przyjaznej konstrukcji.

Kuchnia TO - projekt Tomasz Pągowski
Kuchnia TO - projekt Tomasz Pągowski

Projektant obecnie najczęściej kojarzony jest z nieszablonowymi aranżacjami w prowadzonym przez siebie od 7 sezonów programie „Remont w 48h” na kanale Domo+. Dzięki internetowej serii "Pągowski u Siebie" testuje w swojej przestrzeni własne projekty - zarówno mebli wolno stojących, jak i zabudów dedykowanych poszczególnym pomieszczeniom. Kuchnia TO jest jednym z tych projektów, który po niewątpliwym sukcesie wystawienniczym zostanie wiernie przeniesiony do kuchni Projektanta.

- Dzisiaj kuchnia to coś więcej niż pomieszczenie, więcej niż miejsce, to przestrzeń wypełniona emocjami, codziennym życiem, coraz częściej połączona ze strefą living roomu. To najważniejsze pomieszczenie w domu, dlatego zależy nam, aby miejsce gdzie zaczyna się nasz Dom, było idealne i wyjątkowe - i przede wszystkim dopasowane do użytkownika - dodaje Patryk Rust.

Zmiana logotypu RUST

6 października 2017 roku firma Mebel Rust wprowadziła zmianę logotypu oraz identyfikacji wizualnej marki na RUST. Zmiana ta jest odzwierciedleniem procesów, jakie zachodzą w firmie, nowej strategii i idei, które przyświecają marce każdego dnia podczas tworzenia wnętrz kuchennych dla jej klientów.

Firma RUST to firma rodzinna, która istnieje na rynku polskim prawie 50 lat. Jej założycielem był Ernest Rust, następnie po śmierci Pana Ernesta zarządzAnie przeszło w ręce syna Mariana, a niedawno do zarządu dołączył najmłodszy z pokolenia - Patryk Rust, syn Mariana Rusta. Rodzinna firma swoją główną siedzibę posiada w województwie opolskim, natomiast studia kuchenne firmy RUST oraz jej produkty możemy spotkać w największym polskich miastach, zachodniej Europie, Skandynawii, Dubaju, a w niedługim czasie również w USA. Firma obecnie zatrudnia około 200 pracowników. Jej właściciele podchodzą do zarządzania firmą z determinacją i zaangażowaniem właściwym małym  biznesom. W nowo wprowadzonej strategii stawiają na rozwój, budowanie trwałych relacji i otwartość. Kluczem do sukcesu firmy jest z jednej strony przywiązanie do tradycyjnego rzemiosła i wieloletnie doświadczenie, z drugiej otwartość na nowe technologie, innowacyjne podejście do nieszablonowych projektów i kompleksowość usług.

We wszystkich działaniach biznesowych firma RUST kieruje się przejrzystymi zasadami odpowiedzialności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość na każdym etapie tworzenia wnętrz kuchennych.

W celu podkreślenia historii, która stoi za naszymi kuchniami, a jednocześnie otwartości na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania zdecydowaliśmy się na umieszczenie w naszym logotypie imienia i nazwiska założyciela firmy, oddając mu tym samym należyty szacunek, tym bardziej, że w przyszłym roku firma będzie obchodzić 50-lecie firmy. Z drugiej strony krój i forma niosą ze sobą znamiona rewolucji - dodaje Patryk Rust.

- Zależało nam na odzwierciedleniu ponadczasowej formy, która łączy w sobie modną prostotę i minimalizm z nieśmiertelną elegancją - cech, które od zawsze charakteryzowały nasze projekty - komentuje Marcin Fatyga, autor nowego znaku graficznego, CDO w firmie Rust.

Nowy claim marki Rust "Dom zaczyna się tutaj" to wskazanie na dom jako najważniejsze miejsce w życiu każdego z nas, w którym centralnym punktem i pomieszczeniem jest nasza kuchnia. To tu spędzamy najwięcej czasu, z niej czerpiemy energię, tutaj spotykamy bliskich - to centrum zarządzania życiem całej rodziny.

- Dzisiaj kuchnia stała się integralną częścią tzw. living space jako przestrzeni otwartej, nie tylko architektonicznie, ale także towarzysko. Powodem przebywania w kuchni nie jest już tylko przygotowywanie posiłków, dzisiaj kuchnia przejmuje funkcje całego domu - mówi Radek Grzybowski, strategy director w agencji 19°Południk.

"Dom zaczyna się tutaj" to hasło, które zostało wybrane również ze względu na pakiet emocji jakie ze sobą niesie - czyli odniesienie do rodziny, ciepła rodzinnego, szczęścia, którego w tym jednym miejscu nie musimy szukać - bo zawsze tam jest.

- Od 50 lat do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i chcemy, żeby dostarczane przez nas kuchnie tez takie były - wyjątkowe i najwyższej jakości. Mamy nadzieję, iż zaprezentowana zmiana spotka się z Państwa uznaniem i będzie postrzegana jako umocnienie naszej marki - dodaje Marian Rust, właściciel firmy RUST.

Nowa odsłona logotypu zaprezentowana została podczas tegorocznych targów Warsaw Home 2017 w dniach 6-8 października 2017.

Rust - logo Rust - logo
Odsłon artykułu: 1152
Galeria zdjęć
Kuchnia TO - projekt Tomasz Pągowski
Kuchnia TO - projekt Tomasz Pągowski
Kuchnia patchwork RUST
Kuchnia patchwork RUST
<u>Kuchnia z kolekcji R-collection - R5</u><br><strong>Fronty:</strong> beton architektoniczny, dąb loftowy szczotkowany, lakier w wykończeniu matowym; Blat na wyspie beton architektoniczny z zintegrowaną komorą zlewową, system uchwytowy R5 ze stali szlachetnej z podświetleniem szklanych dekorów ze zdjęciem.<br /> <strong>Pochłaniacz:</strong> Flamec Lumen Isola 175 , Bateria Blanco Vonda<br /> <strong>Sprzęt:</strong> Miele Pure Line (piekarnik parowy, piekarnik kompaktowy, zmywarka, szuflada do podgrzewania, chłodziarka, zamrażarka) Sterowany elektronicznie system lift up wysuwający dodatkowy regał z akcesoriami kuchennymi Hokery Martinez by RUST
Kuchnia z kolekcji R-collection - R5
Fronty: beton architektoniczny, dąb loftowy szczotkowany, lakier w wykończeniu matowym; Blat na wyspie beton architektoniczny z zintegrowaną komorą zlewową, system uchwytowy R5 ze stali szlachetnej z podświetleniem szklanych dekorów ze zdjęciem.
Pochłaniacz: Flamec Lumen Isola 175 , Bateria Blanco Vonda
Sprzęt: Miele Pure Line (piekarnik parowy, piekarnik kompaktowy, zmywarka, szuflada do podgrzewania, chłodziarka, zamrażarka) Sterowany elektronicznie system lift up wysuwający dodatkowy regał z akcesoriami kuchennymi Hokery Martinez by RUST
<u>Kuchnia z kolekcji R-collection - R5</u><br><strong>Fronty:</strong> beton architektoniczny, dąb loftowy szczotkowany, lakier w wykończeniu matowym; Blat na wyspie beton architektoniczny z zintegrowaną komorą zlewową, system uchwytowy R5 ze stali szlachetnej z podświetleniem szklanych dekorów ze zdjęciem.<br /> <strong>Pochłaniacz:</strong> Flamec Lumen Isola 175 , Bateria Blanco Vonda<br /> <strong>Sprzęt:</strong> Miele Pure Line (piekarnik parowy, piekarnik kompaktowy, zmywarka, szuflada do podgrzewania, chłodziarka, zamrażarka) Sterowany elektronicznie system lift up wysuwający dodatkowy regał z akcesoriami kuchennymi Hokery Martinez by RUST
Kuchnia z kolekcji R-collection - R5
Fronty: beton architektoniczny, dąb loftowy szczotkowany, lakier w wykończeniu matowym; Blat na wyspie beton architektoniczny z zintegrowaną komorą zlewową, system uchwytowy R5 ze stali szlachetnej z podświetleniem szklanych dekorów ze zdjęciem.
Pochłaniacz: Flamec Lumen Isola 175 , Bateria Blanco Vonda
Sprzęt: Miele Pure Line (piekarnik parowy, piekarnik kompaktowy, zmywarka, szuflada do podgrzewania, chłodziarka, zamrażarka) Sterowany elektronicznie system lift up wysuwający dodatkowy regał z akcesoriami kuchennymi Hokery Martinez by RUST
<u>Kuchnia z kolekcji R-collection - R5</u><br><strong>Fronty:</strong> beton architektoniczny, dąb loftowy szczotkowany, lakier w wykończeniu matowym; Blat na wyspie beton architektoniczny z zintegrowaną komorą zlewową, system uchwytowy R5 ze stali szlachetnej z podświetleniem szklanych dekorów ze zdjęciem.<br /> <strong>Pochłaniacz:</strong> Flamec Lumen Isola 175 , Bateria Blanco Vonda<br /> <strong>Sprzęt:</strong> Miele Pure Line (piekarnik parowy, piekarnik kompaktowy, zmywarka, szuflada do podgrzewania, chłodziarka, zamrażarka) Sterowany elektronicznie system lift up wysuwający dodatkowy regał z akcesoriami kuchennymi Hokery Martinez by RUST
Kuchnia z kolekcji R-collection - R5
Fronty: beton architektoniczny, dąb loftowy szczotkowany, lakier w wykończeniu matowym; Blat na wyspie beton architektoniczny z zintegrowaną komorą zlewową, system uchwytowy R5 ze stali szlachetnej z podświetleniem szklanych dekorów ze zdjęciem.
Pochłaniacz: Flamec Lumen Isola 175 , Bateria Blanco Vonda
Sprzęt: Miele Pure Line (piekarnik parowy, piekarnik kompaktowy, zmywarka, szuflada do podgrzewania, chłodziarka, zamrażarka) Sterowany elektronicznie system lift up wysuwający dodatkowy regał z akcesoriami kuchennymi Hokery Martinez by RUST
<u>Kuchnia z kolekcji R-collection - R5</u><br><strong>Fronty:</strong> beton architektoniczny, dąb loftowy szczotkowany, lakier w wykończeniu matowym; Blat na wyspie beton architektoniczny z zintegrowaną komorą zlewową, system uchwytowy R5 ze stali szlachetnej z podświetleniem szklanych dekorów ze zdjęciem.<br /> <strong>Pochłaniacz:</strong> Flamec Lumen Isola 175 , Bateria Blanco Vonda<br /> <strong>Sprzęt:</strong> Miele Pure Line (piekarnik parowy, piekarnik kompaktowy, zmywarka, szuflada do podgrzewania, chłodziarka, zamrażarka) Sterowany elektronicznie system lift up wysuwający dodatkowy regał z akcesoriami kuchennymi Hokery Martinez by RUST
Kuchnia z kolekcji R-collection - R5
Fronty: beton architektoniczny, dąb loftowy szczotkowany, lakier w wykończeniu matowym; Blat na wyspie beton architektoniczny z zintegrowaną komorą zlewową, system uchwytowy R5 ze stali szlachetnej z podświetleniem szklanych dekorów ze zdjęciem.
Pochłaniacz: Flamec Lumen Isola 175 , Bateria Blanco Vonda
Sprzęt: Miele Pure Line (piekarnik parowy, piekarnik kompaktowy, zmywarka, szuflada do podgrzewania, chłodziarka, zamrażarka) Sterowany elektronicznie system lift up wysuwający dodatkowy regał z akcesoriami kuchennymi Hokery Martinez by RUST
<u>Kuchnia z kolekcji Unique - Q7</u><br>

<b>UNIQUE Q7:</b> Fronty lakierowane na wysoki połysk, wokół piekarników i kawiarki wkomponowany elementy dekoracyjny z grubego forniru dębowego, postarzanego i barwionego na unikalny kolor, użytego również na szafkach górnych, które przechodzą w strefę living room.
<br>

<b>Blat kamienny</b> wykonany z materiału o nazwie DEKTON
<br>
<b>Agd:</b> Miele ArtLine: piekarnik z kuchnią mikrofalową, szuflada do pakowania próżniowego, urządzenie do gotowania na parze z funkcją piekarnika XXL,
<br>Aranżacja wnętrza przy wykorzystaniu produktów marki Kler S.A. oraz BoConcept Wrocław, ul. Krakowska 31; 50-424 Wrocław
Kuchnia z kolekcji Unique - Q7
UNIQUE Q7: Fronty lakierowane na wysoki połysk, wokół piekarników i kawiarki wkomponowany elementy dekoracyjny z grubego forniru dębowego, postarzanego i barwionego na unikalny kolor, użytego również na szafkach górnych, które przechodzą w strefę living room.
Blat kamienny wykonany z materiału o nazwie DEKTON
Agd: Miele ArtLine: piekarnik z kuchnią mikrofalową, szuflada do pakowania próżniowego, urządzenie do gotowania na parze z funkcją piekarnika XXL,
Aranżacja wnętrza przy wykorzystaniu produktów marki Kler S.A. oraz BoConcept Wrocław, ul. Krakowska 31; 50-424 Wrocław
<u>Kuchnia z kolekcji Unique - Q7</u><br>

<b>UNIQUE Q7:</b> Fronty lakierowane na wysoki połysk, wokół piekarników i kawiarki wkomponowany elementy dekoracyjny z grubego forniru dębowego, postarzanego i barwionego na unikalny kolor, użytego również na szafkach górnych, które przechodzą w strefę living room.
<br>

<b>Blat kamienny</b> wykonany z materiału o nazwie DEKTON
<br>
<b>Agd:</b> Miele ArtLine: piekarnik z kuchnią mikrofalową, szuflada do pakowania próżniowego, urządzenie do gotowania na parze z funkcją piekarnika XXL,
<br>Aranżacja wnętrza przy wykorzystaniu produktów marki Kler S.A. oraz BoConcept Wrocław, ul. Krakowska 31; 50-424 Wrocław
Kuchnia z kolekcji Unique - Q7
UNIQUE Q7: Fronty lakierowane na wysoki połysk, wokół piekarników i kawiarki wkomponowany elementy dekoracyjny z grubego forniru dębowego, postarzanego i barwionego na unikalny kolor, użytego również na szafkach górnych, które przechodzą w strefę living room.
Blat kamienny wykonany z materiału o nazwie DEKTON
Agd: Miele ArtLine: piekarnik z kuchnią mikrofalową, szuflada do pakowania próżniowego, urządzenie do gotowania na parze z funkcją piekarnika XXL,
Aranżacja wnętrza przy wykorzystaniu produktów marki Kler S.A. oraz BoConcept Wrocław, ul. Krakowska 31; 50-424 Wrocław
<u>Kuchnia z kolekcji Unique - Q7</u><br>

<b>UNIQUE Q7:</b> Fronty lakierowane na wysoki połysk, wokół piekarników i kawiarki wkomponowany elementy dekoracyjny z grubego forniru dębowego, postarzanego i barwionego na unikalny kolor, użytego również na szafkach górnych, które przechodzą w strefę living room.
<br>

<b>Blat kamienny</b> wykonany z materiału o nazwie DEKTON
<br>
<b>Agd:</b> Miele ArtLine: piekarnik z kuchnią mikrofalową, szuflada do pakowania próżniowego, urządzenie do gotowania na parze z funkcją piekarnika XXL,
<br>Aranżacja wnętrza przy wykorzystaniu produktów marki Kler S.A. oraz BoConcept Wrocław, ul. Krakowska 31; 50-424 Wrocław
Kuchnia z kolekcji Unique - Q7
UNIQUE Q7: Fronty lakierowane na wysoki połysk, wokół piekarników i kawiarki wkomponowany elementy dekoracyjny z grubego forniru dębowego, postarzanego i barwionego na unikalny kolor, użytego również na szafkach górnych, które przechodzą w strefę living room.
Blat kamienny wykonany z materiału o nazwie DEKTON
Agd: Miele ArtLine: piekarnik z kuchnią mikrofalową, szuflada do pakowania próżniowego, urządzenie do gotowania na parze z funkcją piekarnika XXL,
Aranżacja wnętrza przy wykorzystaniu produktów marki Kler S.A. oraz BoConcept Wrocław, ul. Krakowska 31; 50-424 Wrocław
<u>Kuchnia z kolekcji Unique - Q7</u><br>

<b>UNIQUE Q7:</b> Fronty lakierowane na wysoki połysk, wokół piekarników i kawiarki wkomponowany elementy dekoracyjny z grubego forniru dębowego, postarzanego i barwionego na unikalny kolor, użytego również na szafkach górnych, które przechodzą w strefę living room.
<br>

<b>Blat kamienny</b> wykonany z materiału o nazwie DEKTON
<br>
<b>Agd:</b> Miele ArtLine: piekarnik z kuchnią mikrofalową, szuflada do pakowania próżniowego, urządzenie do gotowania na parze z funkcją piekarnika XXL,
<br>Aranżacja wnętrza przy wykorzystaniu produktów marki Kler S.A. oraz BoConcept Wrocław, ul. Krakowska 31; 50-424 Wrocław
Kuchnia z kolekcji Unique - Q7
UNIQUE Q7: Fronty lakierowane na wysoki połysk, wokół piekarników i kawiarki wkomponowany elementy dekoracyjny z grubego forniru dębowego, postarzanego i barwionego na unikalny kolor, użytego również na szafkach górnych, które przechodzą w strefę living room.
Blat kamienny wykonany z materiału o nazwie DEKTON
Agd: Miele ArtLine: piekarnik z kuchnią mikrofalową, szuflada do pakowania próżniowego, urządzenie do gotowania na parze z funkcją piekarnika XXL,
Aranżacja wnętrza przy wykorzystaniu produktów marki Kler S.A. oraz BoConcept Wrocław, ul. Krakowska 31; 50-424 Wrocław
<u>Kuchnia z kolekcji Unique - Q7</u><br>

<b>UNIQUE Q7:</b> Fronty lakierowane na wysoki połysk, wokół piekarników i kawiarki wkomponowany elementy dekoracyjny z grubego forniru dębowego, postarzanego i barwionego na unikalny kolor, użytego również na szafkach górnych, które przechodzą w strefę living room.
<br>

<b>Blat kamienny</b> wykonany z materiału o nazwie DEKTON
<br>
<b>Agd:</b> Miele ArtLine: piekarnik z kuchnią mikrofalową, szuflada do pakowania próżniowego, urządzenie do gotowania na parze z funkcją piekarnika XXL,
<br>Aranżacja wnętrza przy wykorzystaniu produktów marki Kler S.A. oraz BoConcept Wrocław, ul. Krakowska 31; 50-424 Wrocław
Kuchnia z kolekcji Unique - Q7
UNIQUE Q7: Fronty lakierowane na wysoki połysk, wokół piekarników i kawiarki wkomponowany elementy dekoracyjny z grubego forniru dębowego, postarzanego i barwionego na unikalny kolor, użytego również na szafkach górnych, które przechodzą w strefę living room.
Blat kamienny wykonany z materiału o nazwie DEKTON
Agd: Miele ArtLine: piekarnik z kuchnią mikrofalową, szuflada do pakowania próżniowego, urządzenie do gotowania na parze z funkcją piekarnika XXL,
Aranżacja wnętrza przy wykorzystaniu produktów marki Kler S.A. oraz BoConcept Wrocław, ul. Krakowska 31; 50-424 Wrocław
<u>Kuchnia z kolekcji unique - Q10</u><br>
<b>UNIQUE Q10</b>: Fronty lakierowane w wykończeniu matowym. N wyspie zastosowano okap downdraft firmy siemens. 
Blat: konglomerat kwarcowy, uchwyt krawędziowy ze stali szczotkowanej.<br> 
projekt: Claudia Witt
Kuchnia z kolekcji unique - Q10
UNIQUE Q10: Fronty lakierowane w wykończeniu matowym. N wyspie zastosowano okap downdraft firmy siemens. Blat: konglomerat kwarcowy, uchwyt krawędziowy ze stali szczotkowanej.
projekt: Claudia Witt
<u>Kuchnia z kolekcji unique - Q10</u><br>
<b>UNIQUE Q10</b>: Fronty lakierowane w wykończeniu matowym. N wyspie zastosowano okap downdraft firmy siemens. 
Blat: konglomerat kwarcowy, uchwyt krawędziowy ze stali szczotkowanej.<br> 
projekt: Claudia Witt
Kuchnia z kolekcji unique - Q10
UNIQUE Q10: Fronty lakierowane w wykończeniu matowym. N wyspie zastosowano okap downdraft firmy siemens. Blat: konglomerat kwarcowy, uchwyt krawędziowy ze stali szczotkowanej.
projekt: Claudia Witt
<u>Kuchnia z kolekcji unique - Q10</u><br>
<b>UNIQUE Q10</b>: Fronty lakierowane w wykończeniu matowym. N wyspie zastosowano okap downdraft firmy siemens. 
Blat: konglomerat kwarcowy, uchwyt krawędziowy ze stali szczotkowanej.<br> 
projekt: Claudia Witt
Kuchnia z kolekcji unique - Q10
UNIQUE Q10: Fronty lakierowane w wykończeniu matowym. N wyspie zastosowano okap downdraft firmy siemens. Blat: konglomerat kwarcowy, uchwyt krawędziowy ze stali szczotkowanej.
projekt: Claudia Witt
<u>Kuchnia z kolekcji unique - Q10</u><br>
<b>UNIQUE Q10</b>: Fronty lakierowane w wykończeniu matowym. N wyspie zastosowano okap downdraft firmy siemens. 
Blat: konglomerat kwarcowy, uchwyt krawędziowy ze stali szczotkowanej.<br> 
projekt: Claudia Witt
Kuchnia z kolekcji unique - Q10
UNIQUE Q10: Fronty lakierowane w wykończeniu matowym. N wyspie zastosowano okap downdraft firmy siemens. Blat: konglomerat kwarcowy, uchwyt krawędziowy ze stali szczotkowanej.
projekt: Claudia Witt
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.



Wydanie tabletowe