Topowe aranżacje

Kuchnia i jadalnia

Design + ergonomia = KLUDI BINGO STAR XS

Zlewy i baterie

KLUDI

Sercem mieszkania jest kuchnia. Przyjmujemy znajomych, prowadzimy w niej rozmowy, czy też - to co bardziej oczywiste - przygotowujemy posiłki. Pozytywna energia łączy ludzi właśnie w kuchni. A doskonałe samopoczucie potęguje rewelacyjny design otaczającego nas wyposażenia. Projektanci KLUDI wiedzą jak nam w tym pomóc, czego przykładem jest nowa seria baterii kuchennych BINGO STAR XS.

Oszczędność czasu i…

Najważniejszą funkcją w kuchni jest ergonomia. To dzięki niej wszelkie czynności każdego dnia są łatwiejsze, wykonywane odruchowo, a przede wszystkim zajmują mniej czasu. Dzięki baterii KLUDI BINGO STAR XS w wersji z wyciąganą wylewką, jesteśmy w stanie nalać wody do naczynia znajdującego się do 40 cm poza komorą zlewu, ale też napełnić smukły wazon, umyć wysoki gar lub większy półmisek.
Uchwyt baterii doskonale leży w dłoni i daje możliwość z dużą precyzją regulować natężenie i temperaturę wody. Zastosowany perlator laminarny wpływa na ograniczenie wypływu wody, a jednocześnie - powoduje, że strumień jest szeroki, jednolity i się nie rozpryskuje. Jednorazowa oszczędność wody może wydaje się pozorna, ale na przestrzeni lat… uzbierają się długie godziny i duże ilości wykorzystanej wody.

KLUDI, BINGO STAR XS

Klienci mówią: design…

KLUDI odpowiada nową serią baterii BINGO STAR XS. Ogromną zaletą jest jej oryginalność i ponadczasowość. Propozycja KLUDI to nowoczesny, elegancki, i świeży design baterii uwieńczony smukłym łukiem wylewki doskonale dopełniającym całość. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi, nowa armatura niebywale współgra z każdym rodzajem zlewozmywaka. Nie bez znaczenia jest fakt, iż jej uniwersalny kształt świetnie odnajdzie się w każdym stylu wnętrzarskim: klasycznym, jak również nowoczesnym.

KLUDI, BINGO STAR XS  

Co z kolorem?

W zestawieniu z kolorami kuchennych potraw, w szczególności popularnych przypraw orientalnych, wnętrze nie powinno być nudne. Projektanci KLUDI oferują nie tylko wyszukaną formę, ale również barwę. Klasycznie dominuje chrom, lecz nic nie stoi na przeszkodzie by postawić na oryginalny model: chrom-czarny mat lub chrom-biały mat. Wybór kolorystyki sprawia, iż nie jesteśmy zmuszeni do jednego stylu wykończenia, wręcz przeciwnie - możemy dowolnie zestawiać dodatki czyniąc naszą kuchnię bardziej luksusową.

KLUDI, BINGO STAR XS 

Więcej informacji na: www.kludi.pl

Odsłon artykułu: 212
Galeria zdjęć
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Wydanie tabletowe