Ulubiony kiosk LISTOPADOWE WYDANIE W SPRZEDAŻY! Budujemy Dom PRZEJRZYJ ONLINE >>

Home chic

Dekoracja okna - drewniane motyle, fot. Magdalena Szczęsna
Dekoracja okna - drewniane motyle, fot. Magdalena Szczęsna Dekoracja okna - drewniane motyle, fot. Magdalena Szczęsna Dekoracja okna - drewniane motyle, fot. Magdalena Szczęsna Dekoracja okna - drewniane motyle, fot. Magdalena Szczęsna

Dekoracja okna to nie tylko firanki i zasłony. Na jego aranżację składają się również doniczki i różne mniejsze ozdoby. Wykonaj razem z nami krok po kroku drewniane motyle, które ubarwią szyby - a może nawet zatrzymają lato na dłużej?...

Zobacz więcej
Domek - lampka
Domek - lampka Domek - lampka Domek - lampka Domek - lampka

Na pierwszy rzut oka wygląda jak domek dla lalek - i może nim być! Wystarczy wprowadzić parę zmian. Jeśli jednak wolimy, by dekoracja spełniała inną funkcję, możemy postąpić zgodnie z instruktażem i stworzyć lampkę lub np. pojemnik na torebki z herbatą. 

Zobacz więcej
Łazienkowy organizer, fot. Bosch
Łazienkowy organizer, fot. Bosch Łazienkowy organizer, fot. Bosch Łazienkowy organizer, fot. Bosch Łazienkowy organizer, fot. Bosch

Zastanawiasz się jak uniknąć bałaganu i ustawiania najpotrzebniejszych rzeczy nawet na rogach wanny? Idealnym rozwiązaniem będzie praktyczny łazienkowy organizer. Dzięki niemu zaoszczędzisz dużo cennej przestrzeni, a wszystkie niezbędne akcesoria będą zawsze pod ręką.

Zobacz więcej
Lampiony ze słoików
Lampiony ze słoików Lampiony ze słoików Lampiony ze słoików Lampiony ze słoików

W bardzo łatwy sposób można samemu zrobić przepiękne, dekoracyjne lampiony do domu jak i do ogrodu. Przyjemne z pożytecznym. Taki mały recykling.

Zobacz więcej
Papierowy latawiec, fot. Dremel
Papierowy latawiec, fot. Dremel Papierowy latawiec, fot. Dremel Papierowy latawiec, fot. Dremel Papierowy latawiec, fot. Dremel

Przebywanie w parku lub na plaży z całą rodziną to świetny sposób na odpoczynek. Zrobiony własnoręcznie latawiec będzie dodatkową atrakcją dla Twoich dzieci. Dzięki niemu czas spędzony na dworze sprawi im wiele radości!

Zobacz więcej
Pomysły na domowy ogródek, fot. Ikea
Pomysły na domowy ogródek, fot. Ikea Pomysły na domowy ogródek, fot. Ikea Pomysły na domowy ogródek, fot. Ikea Pomysły na domowy ogródek, fot. Ikea

Parapet to nie jedyne miejsce, w którym możemy ustawić rośliny doniczkowe w mieszkaniu. Mamy dla was kilka propozycji, dzięki którym stworzycie ciekawe zielone dekoracje.

Zobacz więcej
Stół ogrodowy z grillem, fot. Bosch
Stół ogrodowy z grillem, fot. Bosch Stół ogrodowy z grillem, fot. Bosch Stół ogrodowy z grillem, fot. Bosch Stół ogrodowy z grillem, fot. Bosch

Spotkania przy grillu byłyby o wiele przyjemniejsze, gdyby nie konieczność odchodzenia od stołu i pilnowania grillujących się kiełbasek i warzyw. Dlatego proponujemy rozwiązanie, które wszystkim zapewni dobrą zabawę: dzięki stołowi ze zintegrowanym grillem jedzenie można przygotowywać nie wstając od stołu, a każdy z gości może stać się mistrzem grillowania.

Zobacz więcej
Wachlarz z papierowej wikliny

Taki wachlarz to nie tylko ozdoba ściany sypialni lub salonu. W upalne dni możemy go wykorzystać, żeby się schłodzić. Wykonując wachlarz własnoręcznie sami decydujemy, jakiej będzie wielkości - mniejszy może być zabawką dla dziewczynek.

Zobacz więcej
Stojak na rowery, fot. Bosch
Stojak na rowery, fot. Bosch Stojak na rowery, fot. Bosch Stojak na rowery, fot. Bosch Stojak na rowery, fot. Bosch

Rower oparty o ścianę, postawiony niepewnie na nóżce i przewracający się z hukiem, jak tylko od niego odchodzimy - chyba każdy rowerzysta zna tę sytuację. Zamiast ryzykować uszkodzenie roweru, można w łatwy sposób samodzielnie wykonać prosty i gustowny stojak rowerowy.

Zobacz więcej
Podpórka dla telefonu
Podpórka dla telefonu Podpórka dla telefonu Podpórka dla telefonu Podpórka dla telefonu

Potrzebujesz podpórki dla swojego smartfona? Wykonaj ją samodzielnie ze starej zabawki dziecka!

Zobacz więcej
Zobacz także home chic w:

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter
Comfort Box Rejs - szuflady stworzone z myślą o kuchni

Szuflady w kuchni to rozwiązanie idealne. Pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń dolnych szafek ... czytaj dalej

Jak wybrać materac dla pary?

Podczas wyboru materaca dla pary, „elastyczność punktowa” to ważne pojęcie ... czytaj dalej

Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe