Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ WAKACYJNE WYDANIE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Home chic

Pomysły na domowy ogródek, fot. Ikea
Pomysły na domowy ogródek, fot. Ikea Pomysły na domowy ogródek, fot. Ikea Pomysły na domowy ogródek, fot. Ikea Pomysły na domowy ogródek, fot. Ikea

Parapet to nie jedyne miejsce, w którym możemy ustawić rośliny doniczkowe w mieszkaniu. Mamy dla was kilka propozycji, dzięki którym stworzycie ciekawe zielone dekoracje.

Zobacz więcej
Stół ogrodowy z grillem, fot. Bosch
Stół ogrodowy z grillem, fot. Bosch Stół ogrodowy z grillem, fot. Bosch Stół ogrodowy z grillem, fot. Bosch Stół ogrodowy z grillem, fot. Bosch

Spotkania przy grillu byłyby o wiele przyjemniejsze, gdyby nie konieczność odchodzenia od stołu i pilnowania grillujących się kiełbasek i warzyw. Dlatego proponujemy rozwiązanie, które wszystkim zapewni dobrą zabawę: dzięki stołowi ze zintegrowanym grillem jedzenie można przygotowywać nie wstając od stołu, a każdy z gości może stać się mistrzem grillowania.

Zobacz więcej
Wachlarz z papierowej wikliny

Taki wachlarz to nie tylko ozdoba ściany sypialni lub salonu. W upalne dni możemy go wykorzystać, żeby się schłodzić. Wykonując wachlarz własnoręcznie sami decydujemy, jakiej będzie wielkości - mniejszy może być zabawką dla dziewczynek.

Zobacz więcej
Stojak na rowery, fot. Bosch
Stojak na rowery, fot. Bosch Stojak na rowery, fot. Bosch Stojak na rowery, fot. Bosch Stojak na rowery, fot. Bosch

Rower oparty o ścianę, postawiony niepewnie na nóżce i przewracający się z hukiem, jak tylko od niego odchodzimy - chyba każdy rowerzysta zna tę sytuację. Zamiast ryzykować uszkodzenie roweru, można w łatwy sposób samodzielnie wykonać prosty i gustowny stojak rowerowy.

Zobacz więcej
Podpórka dla telefonu
Podpórka dla telefonu Podpórka dla telefonu Podpórka dla telefonu Podpórka dla telefonu

Potrzebujesz podpórki dla swojego smartfona? Wykonaj ją samodzielnie ze starej zabawki dziecka!

Zobacz więcej
Malujemy buty, fot. Nastja / DaWanda
Malujemy buty, fot. Nastja / DaWanda Malujemy buty, fot. Nastja / DaWanda Malujemy buty, fot. Nastja / DaWanda Malujemy buty, fot. Nastja / DaWanda

Wraz z nastaniem nowej pory roku wyciągamy z szafy stare buty i... często mamy ochotę od razu wyrzucić je do kosza. Jeśli jednak zużycie nie jest zbyt duże, a obuwie sprawdziło się w noszeniu - spróbujmy powalczyć o to, by móc je nosić dalej. W jaki sposób? Pomalujmy buty!

Zobacz więcej
Prezent na Dzień Matki, Dremel
Prezent na Dzień Matki, Dremel Prezent na Dzień Matki, Dremel Prezent na Dzień Matki, Dremel Prezent na Dzień Matki, Dremel

Dzień Matki to dobra okazja, żeby pomyśleć, co może sprawić przyjemność naszym mamom. Może zamiast czekoladek i kwiatów zaserwujesz mamie śniadanie prosto do łóżka i podasz je na samodzielnie przyozdobionej tacy?

Zobacz więcej
Ażurowe jajka
Ażurowe jajka Ażurowe jajka Ażurowe jajka Ażurowe jajka

Wielbiciele nowoczesnych wnętrz powinni zadbać o dekoracje świąteczne utrzymane w podobnym stylu. Doskonale sprawdzą się więc ażurowe jajka z... włóczki!

Zobacz więcej
Wielkanocne drzewko, fot. majsterki.pl
Wielkanocne drzewko, fot. majsterki.pl Wielkanocne drzewko, fot. majsterki.pl Wielkanocne drzewko, fot. majsterki.pl Wielkanocne drzewko, fot. majsterki.pl

Zanim drzewa za oknem okryją się zielenią, proponujemy proste w wykonaniu kolorowe drzewko, które przy okazji sprawdzi się jako dekoracja wielkanocna.

Zobacz więcej
Scrabble na ścianie, fot. Bosch
Scrabble na ścianie, fot. Bosch Scrabble na ścianie, fot. Bosch Scrabble na ścianie, fot. Bosch Scrabble na ścianie, fot. Bosch

Marzysz o oryginalnej dekoracji wnętrza, która wyrazi Twój charakter? Zrób na ścianie dowolny napis, inspirowany grą Scrabble. Zobacz, jakie to łatwe!

Zobacz więcej

Zobacz także home chic w:

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe