Kratki.pl, polski producent urządzeń kominkowych, zaprasza klientów do udziału w wyjątkowym konkursie - "Eco Kratki". Zasady są bardzo proste. By wziąć udział w rywalizacji o główną nagrodę - samochód Toyota Rav4 Hybrid, wystarczy zakupić wkład kominkowy lub piec wolnostojący firmy Kratki.pl oraz opublikować zdjęcie wnętrzarskiej aranżacji z zainstalowanym urządzeniem na stronie konkursu. Termin przyjmowania zgłoszeń konkursowych upływa z końcem grudnia, a więc czasu na wykonanie pięknych zdjęć z kominkiem w roli głównej jest jeszcze bardzo dużo.

Pokaż swoje domowe ognisko

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że kominek z powodzeniem zasługuje na miano "serca domu". To wokół niego zazwyczaj toczy się życie rodzinne i towarzyskie, a jednocześnie jest najczęściej wybieranym miejscem odpoczynku po długim dniu w pracy czy szkole.

Marka Kratki, lider w dziedzinie urządzeń kominkowych, postanowiła zachęcić Polaków do zaprezentowania, jak wygląda ich domowe ognisko! Organizatorzy konkursu "Eco Kratki" stawiają na wolność wyboru, dlatego zostawiają uczestnikom konkursu pełną swobodę w zakresie zarówno stylistyki wnętrza, jak i pomieszczenia, w którym kominek lub piec zostanie zainstalowany.

"Salon w stylu glamour, niebanalna kuchnia połączona z jadalnią, zachwycająca oranżeria czy weranda uzupełnione płomieniami ognia - jury konkursu stanie przed arcytrudnym zadaniem wyłonienia najpiękniejszego wnętrza. Wachlarz możliwości aranżacyjnych z produktami Kratek jest naprawdę bogaty. Nasza marka dysponuje ogromną paletą produktów, w tym piecami stalowymi, żeliwnymi, kominkami z płaszczem wodnym, ekologicznymi kominkami gazowymi, które mogą być spełnieniem marzeń o żywych płomieniach ognia w domu oraz o ciepłej atmosferze w ogrodzie, w chłodny wiosenny wieczór." - podkreśla Cezary Ziółek, Dyrektor Marketingu firmy Kratki.pl.

Weź udział w konkursie. Przewodnik "krok po kroku"

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup urządzenia kominkowego marki Kratki w 2020 r. w dowolnym punkcie handlowym oferującym produkty firmy (lista punktów dostępna jest na stronie www.kratki.com).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie "Eco Kratki" powinny zarejestrować się na stronie www.konkurs.kratki.com do 31 grudnia br.

Kolejnym krokiem jest wykonanie fotografii własnego wnętrza z produktem marki Kratki w roli głównej. Zdjęcia biorące udział w konkursie powinny prezentować pomieszczenie, w którym zainstalowane zostało urządzenie, a głównym kryterium wyboru zwycięskiego zgłoszenia będzie atrakcyjność całej aranżacji.

Zgłoszone zdjęcia prezentowane będą na stronie www.kratki.com w zakładce konkurs. Dwadzieścia najwyżej ocenionych przez internautów prac przejdzie do drugiego etapu konkursu, w którym zostaną one poddane ocenie profesjonalnego jury złożonego z przedstawicieli mediów wnętrzarskich.

Wyboru najpiękniejszej aranżacji kominkowej dokonają Anna Grużewska/redaktor naczelna magazynu "Czas na Wnętrze", Iwona Ławecka-Marczewska/redaktor naczelna magazynu "Dobre Wnętrze", Agnieszka Gruszczyńska-Hyc/redaktor naczelna magazynu "M jak Mieszkanie" i serwisu Urzadzamy.pl, Katarzyna Księżopolska/redaktor naczelna portalu MAGAZIF.com, Maja Semczyszyn/Home Staging Expert.

Zwycięzca konkursu ogłoszony zostanie 20 stycznia 2021 r.

Oprócz nagrody rzeczowej dla zwycięzcy organizator przewidział także voucher o wartości 100 000 zł dla partnera handlowego firmy, u którego zwycięzca konkursu fotograficznego "Eco Kratki" dokonał zakupu urządzenia.

Konkurs "Eco Kratki" patronatem objęły najważniejsze magazyny, portale budowlane i wnętrzarskie, w tym m.in. Dobre Wnętrze, M jak Mieszkanie, Czas na Wnętrze, Ładny Dom, Cztery Kąty, Budujemy Dom, Urzadzamy.pl, Dobrzemieszkaj.pl, Ladnydom.pl, MAGAZIF.com, Ekspertbudowlany.pl, Budujemydom.pl, Czasnawnetrze.pl.

Szczegóły konkursu wraz z regulaminem znajdują się na stronie Kratki.com