XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już niedługo - 8 stycznia. Naczelny dyrygent orkiestry, Jurek Owsiak, podpisał wyjątkową płytkę Ceramiki Paradyż, którą będzie można licytować na aukcji. Firma szykuje również płytki z podpisami innych znanych osób. Oj, będzie się działo!

Rok 2012 jest szczególny w historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ponieważ zagra już po raz XX! W tym roku Orkiestra gra z pompą, aby zebrać pieniądze na kupno najnowocześniejszego sprzętu do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla ciężarnych kobiet z cukrzycą. Dodatkowo w czasie Finału będzie prowadzona ogromna kampania medialna na rzecz walki z cukrzycą wszystkich Polaków, bez względu na płeć czy wiek.

- Na tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry zaplanowaliśmy kilka akcji - mówi Iwona Filipczak, rzecznik prasowy Ceramiki Paradyż. - Jedną z nich są specjalnie na tą okazję przygotowane płytki podpisane przez znane osoby. To unikalne, małe dzieła sztuki, na których widnieją autografy, odręcznie narysowane serduszka i przesłania, wspierające Wielką Orkiestrę.

- Nasz pomysł wsparł już Jurek Owsiak, którego płytka jest właśnie oprawiana. Niebawem zostanie wystawiona na aukcję - dodaje Iwona Filipczak. - Mamy nadzieję, że wsparcie Jurka zachęci kolejne znane osoby do wzięcia udziału w naszej akcji. Żeby to zrobić, wystarczy dosłownie chwila. Mamy nadzieję, że tych podpisów będzie jeszcze więcej!

Licytacja płytek ceramicznych z autografami to jedna z wielu akcji Ceramiki Paradyż na rzecz WOŚP - wszystkie będzie można się śledzić na profilu firmy na Facebooku.

- Wszyscy gramy dla jednego celu - ratowania życia, dlatego mamy nadzieję, że z Wielką Orkiestrą i z nami zagra cała Polska! – zaprasza Iwona Filipczak.

źródło i zdjęcia: Ceramika Paradyż