Jeśli chcemy znaleźć się w amazońskiej dżungli, czy na sportowej arenie, wziąć udział w dynamicznych pościgach samochodowych czy podpatrzeć życie dzikich zwierząt, warto zainwestować w 90-calowy telewizor AQUOS LED. Nawet jeśli użytkownik usiądzie bardzo blisko, aby zobaczyć kolory i detale, jakość obrazu będzie najwyższa. Sport, programy przyrodnicze czy filmy akcji staną się tak realistyczne, jak w życiu.

Największy na świecie telewizor LED ma przekątną 1,20 m i ponad 2 metry szerokości. Pomimo swych dużych gabarytów telewizor jest smukły - ok. 13 cm głębokości (w najszerszym miejscu), co pozwala na jego montaż na ścianie. Waży zaledwie 64 kg.

Dzięki rozdzielczości Full HD 1080p jakość wyświetlanego obrazu jest najwyższej klasy. System Full LED pozwala uzyskać lepszy obraz i zaoszczędzić energię - telewizor AQUOS LED zużywa mniej energii, niż dwie 75-watowe żarówki.

Telewizor ma wbudowany moduł Wi-Fi, umożliwiający przeglądanie internetu i korzystanie z komunikatora Skype. Ma  również aktywnym tryb 3D oraz system AquoMotion 240, który poprawia ostrość oraz płynność wyświetlania ruchomych obrazów, co jest istotne zwłaszcza podczas oglądania filmów akcji i programów sportowych.

źródło i zdjęcia: Sharp