Różnorodność farb, tynków i efektów dekoracyjnych do ścian może przyprawić o zawrót głowy! Tym bardziej że możliwości ich zastosowania i łączenia jest bez liku, a inwestorzy - często niezdecydowani, ale wymagający... Jak z tym wszystkim radzą sobie projektanci wnętrz? Posłuchaj i włącz się w dyskusję!

Tematem przewodnim webinaru Co zrobisz z tą ścianą? będzie zastosowanie ekskluzywnych dekoracji ścian w różnych przestrzeniach. Goście, z zawodu architekci wnętrz, przedstawią na konkretnych przykładach, jak można oraz jak kategorycznie nie należy ich wykorzystywać.

Obejrzyj oryginalnie i odważnie urządzone wnętrza, przekonaj się, czy projekty te są wzorcowe, czy kryją poważne mankamenty. Nieraz sami eksperci mają odmienne zdania na temat najlepszych rozwiązań...

Taki właśnie będzie webinar dla projektantów wnętrz przygotowany przez TVIP - inspirujący dla tych, którzy na co dzień inspirują innych. Na żywo w Internecie z czatem, żebyś mógł wypowiedzieć się na temat tego, co zobaczysz i usłyszysz od zaproszonych do studia architektów i moderatorki spotkania, Oli - autorki bloga Apetyczne Wnętrze.

 

Webinar odbędzie się w drugim tygodniu grudnia, dokładny termin wybiorą internauci podczas rejestracji. Zanosi się na burzliwą dyskusję, w której nie może Was zabraknąć. 

Wejdź na http://lakma.tvip.pl zarejestruj się i wybierz termin webinaru Co zrobisz z tą ścianą?

źródło i zdjęcie: TVIP