Od 1 grudnia 2014 r. poznaniacy po srebrne i platerowane sztućce mogą się wybrać do nowo otwartego salonu firmowego Warszawskiej Fabryki Platerów HEFRA. Akurat, by przed świętami odświeżyć stołową zastawę!

To już 6. salon HEFRY - polskiej marki od dziesięcioleci produkującej piękne srebrne i platerowane sztućce oraz galanterię stołową. W niespełna rok po otwarciu salonu firmowego WFP HEFRA we Wrocławiu, spółka postanowiła zdobyć stolicę Wielkopolski.

Wprawdzie uroczyste otwarcie poznańskiego salonu HEFRY odbędzie się w czwartek 4 grudnia, ale kto nie chce aż tyle czekać, niech wybierze się na ul. Wrocławską 20 już dziś, bo salon rozpoczął działalność od 1 grudnia.

- To już nasz szósty salon firmowy - mówi Daniel Więzik, Prezes Zarządu Warszawskiej Fabryki Platerów HEFRA S.A. -W przypadku tak ekskluzywnych produktów jak srebra i platery, tradycyjna sprzedaż zdecydowanie lepiej się sprawdza - klienci nie tylko mogą obejrzeć i dotknąć zastawy stołu, ale i zainspirować się jego aranżacją, aktualną dla danego sezonu - podkreśla.

Obecnie Warszawska Fabryka Platerów HEFRA jest jedynym polskim producentem sztućców oraz galanterii stołowej wytwarzanych w całości ze srebra, platerowanych srebrem i wykonanych ze stali nierdzewnej. Do tej pory salony firmowe HEFRY działały w Legnicy, Wrocławiu, 2 w Warszawie oraz w Krakowie.

Oficjalne otwarcie nowego salonu firmowego WFP HEFRA w Poznaniu (ul. Wrocławska 20) odbędzie się 4 grudnia o godzinie 12. Na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą sklep, czekają miłe niespodzianki.

źródło i zdjęcia: WFP HEFRA