Myjesz ręce, zęby czy sprzątasz łazienkę, a woda leje się szerokim strumieniem? Najnowsza bateria sensorowa marki Deante pomoże ci nie marnować wody. Bez żadnego wysiłku!

Dzięki baterii sensorowej Deante możemy przysłużyć się środowisku i odciążyć domowy budżet. Niskie zużyciem wody i wyjątkowa wygoda użytkowania to jej niezaprzeczalne zalety.

To, co w baterii sensorowej najważniejsze, to bezdotykowa obsługa. Aby uruchomić baterię, wystarczy zbliżyć ręce do czujnika, gdy je oddalimy, woda automatycznie przestanie płynąć. Jakie to wygodne przekonamy się, gdy będziemy chcieli umyć ręce ubrudzone np. farbą, ziemią, błotem czy smarem - aby odkręcić wodę, nie musimy dotykać baterii. Dzięki temu nie ubrudzimy jej.

Kolejną zaletą nowej baterii Deante jest regulacja temperatury wody za pomocą pokrętła na korpusie. Możemy więc za każdym razem ustawić pożądaną temperaturę.

Sensor baterii wykrywa ruch w odległości 5-20 cm. Jest to zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem baterii przez jakikolwiek ruch w pomieszczeniu. Z baterii sensorowej woda wypływa tylko wtedy, gdy rzeczywiście jej potrzebujemy.

Taka "sprytna" bateria może mieć też charakter edukacyjny - pomoże w uświadamianiu dzieciom, że każda kropla wody jest ważna. Bateria sensorowa Deante to doskonała propozycja nie tylko dla miłośników ekologii, ale dla wszystkich ceniących ekonomiczne rozwiązania.

Parametry baterii sensorowej Deante:

  • regulacja temperatury na korpusie,
  • wysokość korpusu: 150 mm,
  • zasięg wylewki: 114 mm,
  • zasilanie - 4 baterie aa (lr6) 1,5 V,
  • sugerowana cena brutto: 739 zł.

źródło i zdjęcie: Deante