W ofercie pralek AddWash Samsunga pojawią się pralko-suszarki i pralki typu Slim. Dzięki temu zaletami systemu AddWash będą mogli cieszyć się nawet właściciele najmniejszych łazienek!

Jednymi z nowości, które Samsung Electronics planuje pokazać na zbliżających się targach IFA 2016 (Berlin, 2-7 września) są 2 nowe linie pralek AddWash - tych z dodatkowymi drzwiczkami, przez które w dowolnym momencie prania możemy dorzucić np. zagubioną skarpetkę. Będą to pralko-suszarki i pralki małogabarytowe Slim. Okazuje się, że AddWash - nowatorskie rozwiązanie Samsunga zaprezentowane dokładnie rok temu - spotkało się z tak dużym zainteresowaniem, że firma zdecydowała się rozszerzyć gamę wyposażonych w nie modeli.

A pomysł był w zasadzie prosty. Projektanci dostrzegli, że wielu z nas ma ochotę dodać pojedyncze ubrania do pralki, kiedy ta już pierze. Rozwiązali ten problem, tworząc dodatkowe drzwi, przez które można dorzucić zapomniane rzeczy lub wlać płyn zmiękczający, nawet w trakcie prania.

Według nowego badania przeprowadzonego przez firmę Samsung, 92% użytkowników docenia możliwość dodania ubrań w trakcie prania, aż 97% respondentów uważa, że dzięki tej funkcji pranie jest wydajniejsze, a 98% jest z pralek AddWash bardzo zadowolonych.

Pralko-suszarki AddWash

Nowe pralko-suszarki AddWash będą dostępne w dwóch wersjach: WD6500K i WD5500K. Oprócz flagowej funkcji AddWash, oba modele wyposażono w technologię Air Wash, dzięki której odzież jest odświeżana i dezynfekowana wyłącznie przy wykorzystaniu podgrzanego powietrza. Odświeżane w ten sposób ubrania zużywają się wolniej niż przy tradycyjnym praniu, i nie trzeba do tego używać wody ani detergentów. Co ciekawe, z dodatkowych drzwi AddWash można skorzystać również w czasie suszenia.

Pralko-suszarka AddWash jest idealna do ubrań, które wymagają prania chemicznego. Dzięki funkcji odświeżania ciepłym powietrzem zaoszczędzimy na pralni.

Nowe pralko-szuszarki korzystają z dobrze już znanej technologii Eco Bubble, która bardzo poprawia skuteczność prania w niskich temperaturach. Dodatkowo, dzięki cyklowi Super Szybkiemu, możemy skrócić czas prania nawet do 59 minut. Program ten opiera się na technologii Speed Spray, czyli 2 dodatkowych natryskach umieszczonych w górnej części bębna.

AddWash Slim - tam, gdzie liczy się każdy centymetr

Pralki z linii Slim dostępne są w trzech seriach. Najmniejsze gabarytowo na rynku, mają pojemności 6, 7, 8 lub 9 kg, więc są idealne do małych łazienek w mieszkaniach. Każdy model wykorzystuje technologie Eco Bubble i Bubble Soak (dodatkowa faza prania - namaczane w spienionym detergencie - ułatwia usunięcie brudu i plami).

W pralkach AddWash zastosowano także trwały, energooszczędny i cichy silnik Digital Inverter. A w razie problemów, możemy skorzystać z funkcji Smart Check, która automatycznie wykrywa i rozpoznaje usterki i proponuje najlepsze rozwiązanie.

Pralki serii 6 i 5 z linii Slim są już dostępne w sprzedaży, natomiast pralko-suszarki serii 6, 5 oraz 4 trafią do polskich sklepów na początku września.

źródło i zdjęcia: Samsung Electronics