GTV - międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia - podpisał kontrakt z Darkiem Wardziakiem. W ramach współpracy znanego projektanta i stolarza z marką, powstanie seria filmików instruktażowych z wykorzystaniem produktów GTV, a sam Darek "Stolarz" pojawi się również na eventach organizowanych przez dystrybutorów współpracujących z marką.

Darek "Stolarz" stał się popularny dzięki TVN-owskim programom takim, jak "Domowe rewolucje" czy "Dorota Was urządzi". W listopadzie ubiegłego roku na antenie kanału HGTV wystartował autorski program "Darek Solo", w którym Wardziak spełnia wnętrzarskie marzenia bohaterów programu.

Najpopularniejszy stolarz w Polsce pojawi się na dziesięciu eventach organizowanych u największych dystrybutorów akcesoriów meblowych GTV. Ponadto w ramach współpracy powstanie seria filmów DIY (ang. zrób to sam) z wykorzystaniem produktów GTV, które będą dystrybuowane we wszystkich mediach społecznościowych influencer. Darek Wardziak pokaże m.in., jak zamontować różne modele profili do taśm LED, prezentowanych ostatnio na targach Light + Building w szafie oraz zaprezentuje montaż i formy wykorzystania systemów przesuwnych.

- Bardzo często wykorzystuję rozwiązania GTV na co dzień. Chciałbym pokazać, jak szerokie jest ich spektrum zastosowań i zainspirować moich odbiorców do eksperymentowania z nowymi technologiami wnętrzarskimi. To również dobra okazja do tego, by opowiedzieć i przedstawić im sylwetkę polskiej firmy prężnie działającej na kilkudziesięciu rynkach na całym świecie – mówi Darek Wardziak.

Filmiki dostępne będą na profilach facebookowych Darka Stolarza i marki GTV.

https://www.facebook.com/stolarz.darek.wardziak/
https://www.facebook.com/GTVakcesoria/
https://www.facebook.com/GTVlighting/

Na kanale GTV Poland w serwisie YouTube pojawił się krótki film zapowiadający współpracę.

https://www.youtube.com/watch?v=2B8oz5xVafs&feature=youtu.be

GTV to międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Spółka obecna jest na kilkudziesięciu rynkach w Europie, Azji i Ameryce, a produkty z logo GTV znajdują się w milionach domów i biur na całym świecie. GTV jest firmą w 100% z polskim kapitałem. GTV jest laureatem licznych konkursów branżowych i ogólnobiznesowych, takich jak Gazele Biznesu, Diament Meblarstwa czy Złota 7 Branży Meblarskiej.

Więcej informacji na https://www.gtv.com.pl/pl.