W tegorocznej edycji konkursu Dobry Design 2019 Radaway za model kabiny Essenza New KDJ Black zdobył główną nagrodę. Produkty marki to synonim najwyższej jakości, designu i komfortu użytkowania, które doceniają zarówno Klienci, jak również specjaliści branży.

Konkurs Dobry Design to projekt, którego celem jest wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Do tegorocznej edycji zgłoszono ponad 200 produktów. Wszystkie poddane zostały ocenie profesjonalnego jury złożonego z 150 projektantów i architektów wnętrz. Nagrody i wyróżnienia przyznano w 12 kategoriach. W kategorii Przestrzeń Łazienki nagrodę jury zdobył Radaway za kabinę Essenza New KDJ Black.

- Kabina prysznicowa Essenza New KDJ Black to jeden z najnowszych modeli należących do serii Black. Już od dnia premiery cieszy się ogromną popularnością. Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie. Jest ono dla nas szczególnie ważne ze względu na fakt, że przyznało ją tak duże grono ekspertów branży wnętrzarskiej - mówi Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

Kabina Essenza New KDJ Black została stworzona z myślą o najnowszych trendach w projektowaniu łazienek. Wyróżniają ją delikatne, czarne elementy podkreślające oryginalny charakter wnętrza. Kabina została wykonana z 6 mm hartowanego szkła i jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych - brązowym, grafitowym, satynowym, Pixarena, Mirror oraz UltraClear. Dla większego komfortu jej użytkowania zawiasy zlicowano z taflą szkła oraz zastosowano hydrofobową powłokę EasyClean®, które pomagają utrzymać produkt w czystości.

Kabinę Essenza New KDJ Black można dodatkowo wzbogacić o wzór wygrawerowany na szybie. Dzięki temu otrzymamy produkt unikatowy, podkreślający indywidualny styl użytkownika łazienki. Model można także skonfigurować w programie 'Na miarę" umożliwiającym dopasowanie kształtu kabiny do nawet najtrudniejszej sytuacji aranżacyjnej np. występujących skosów czy belek konstrukcyjnych.

Statuetka Dobry Design 2019

Uroczyste wręczenie nagród "Dobry Design 2019" odbyło się 6 grudnia 2018 roku w Warszawie.