Verle Küchen zmieniając swoją ofertę, a w zasadzie ją poszerzając trafiła w potrzeby swoich odbiorców. Marka znacznie się rozwinęła, poznała nowe możliwości.

Teraz meble Verle Küchen nie tylko do kuchni!

Marka Verle Küchen zaczęła spełniać marzenia nie tylko o kuchni idealnej - teraz specjaliści stworzą również projekt łazienki, garderoby, jadalni, pokoju dziennego, czy pralni lub spiżarni. Tak, teraz w studiach mebli Verle Küchen urządzimy wszystkie wnętrza.

Współczesny rynek deweloperski oferuje domy i mieszkania budowane na planie otwartym. Taka przestrzeń wymaga spójności, pewniej konsekwencji, którą teraz marka może zagwarantować swoim klientom.

Meble dla każdego z pomieszczeń mogą zostać wykonane z materiałów jednej kolekcji, dzięki temu wnętrza wydawać będą się większe, stanowiąc jedną całość.

Kolekcja Riva Touch, VERLE KÜCHEN

Warto dodać, że niemal każda z kolekcji dostępnych w ofercie stworzona została w ten sposób, by doskonale prezentować się zarówno w kuchni, w pralni, salonie, czy innej przestrzeni.

Co więcej, każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy sięgnąć po meble klasyczne, jak i nowoczesne, w niemal nieograniczonej liczbie kombinacji frontów, dekorów, blatów, uchwytów, zestawów oświetleniowych i systemów wyposażających zabudowę.

Kolekcja Lux, VERLE KÜCHEN

Niemiecka jakość mebli Verle Küchen

Nie można nie wspomnieć o jakości mebli Verle Küchen. Wysoki stopień automatyzacji procesów produkcyjnych gwarantuje, że standard jakości utrzymany jest na wysokim poziomie. Meble Verle spełniają restrykcyjne normy i wysokie standardy, potwierdzające liczne certyfikaty. Meble Verle produkowane są wyłącznie w niemieckich fabrykach. Znanych jako jedne z najbardziej nowoczesnych i wydajnych zakładów produkcyjnych mebli w Europie.

Kolekcja Riva, VERLE KÜCHEN

Najwyższa jakość utrzymywana jest nie tylko podczas produkcji mebli, ale również w logistyce, realizacji zamówień oraz obsłudze klienta. Niemiecka jakość gwarantuje zadowolenie z produktów Verle na długie lata. Potwierdzeniem tego jest pełna pięcioletnia gwarancja przyznawana przez producenta.

Zapraszamy do odwiedzenia studiów Verle Küchen, w wielu lokalizacjach w kraju.