W czwartek, 19 września 2019, w hotelu ibis Styles Warszawa Centrum odbyła się kreatywna wystawa #ibisStylesByUs. W hotelowym wnętrzu w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni uczestnicy wystawy mogli obejrzeć zwycięskie prace wyłonione w instagramowym konkursie przez jury, w którym znaleźli się hiszpańscy fotografowie Anna Devis (@Anniset) i Daniel Rueda (@DrCuerda). Dodatkowo każdy wziął udział w kreatywnych warsztatach, w których mógł stworzyć swoje rękodzieła. W wydarzeniu wzięli udział znane osoby ze świata showbiznesu, jak m.in. aktorki Julka Wróblewska i Izabela Zwierzyńska czy Magda Wójcik, zwyciężczyni ostatniej edycji programu Big Brother.

Warszawa kreatywnie

Hotel ibis Styles Warszawa Centrum jako jeden z gospodarzy międzynarodowej kampanii #ibisStylesByUs zaprosił gości na wernisaż fotografii wykonanych przez użytkowników Instagrama i ambasadorów konkursu. Dodatkowo wystawę uzupełniły zdjęcia autorstwa Wojtka Koguta, Accor Area Guest Experience Manager EE South of Poland, prywatnie miłośnika fotografii.

W myśl idei przewodniej kampanii, której celem jest uwolnienie własnej kreatywności, każdy mógł wziąć odwiedzić kreatywne stanowiska z warsztatami DIY.

Dla amatorów i miłośników fotografii hotel przygotował wyjątkowe warsztaty poprowadzone przez Maurycego i Marzenę Śmierzchalskich. Z kolei fani grafiki i ilustracji mogli wykonać własnoręczne plakaty na stanowisku zorganizowanym przez Tomasza Pieńczaka.

Wśród pozostałych warsztatów znalazły się: kreator biżuterii, a także stanowiska z lasami w szkle i naturalnymi świecami zalewanymi. Nie zabrakło też atrakcji kulinarnych, które zapewnił pokaz kuchni molekularnej z użyciem ciekłego azotu, dekorowanie babeczek i jadalne balony z helem.

W wydarzeniu wzięły udział znane osobistości ze świata showbiznesu, influencerów i fotografii, takie jak: Julka Wróblewska, Izabela Zwierzyńska, Anna Gzyra czy uczestnicy poprzedniej edycji programu Big Brother i Top Model. Wernisaż poprowadził prezenter Mateusz Szymkowiak.

Mateusz Szymkowiak

- Niepowtarzalny charakter, unikalny design, kreatywność i inspirująca pozytywna energia obecna w hotelowych wnętrzach stanowią o charakterze i sile marki ibis Styles. Taka idea przyświecała także nam podczas konkursu, którego celem było zainspirowanie miłośników i amatorów fotografii do stworzenia wyjątkowych dzieł. Z kolei dzięki organizacji wystawy, wszyscy mogliśmy mieć okazję sami stać się kreatorami rękodzieł i na własnej skórze poczuć ducha marki ibis Styles. - Marcin Szymański - Accor Midscale & Economy Segment Manager Eastern Europe.

Marcin Szymański

#ibisStylesByUs - kreatywne wyzwanie na Instagramie

Marka ibis Styles wraz z Anną Devis i Danielem Ruedą zaprosili użytkowników Instagrama do uwolnienia swojej kreatywności i zabawy z designem w przygotowaniu konkursowych prac opatrzonych #ibisStylesByUs. Spośród ponad 3000 nadesłanych prac jury wybrało 11 zwycięzców, których fotografie wyruszyły w międzynarodowe tournée po 9 hotelach ibis Styles na całym świecie. Wystawa zawitała już do Hiszpanii, gdzie odbyła się jej premiera, na fotograficznej mapie są m.in. Wielka Brytania, Brazylia, Tajlandia czy Indonezja.

- Hotel ibis Styles Warszawa Centrum to bez wątpienia jeden z najbardziej designerskich obiektów w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdy element wyposażenia odwołującego się do przewodniego motywu spędzania czasu nad rzeką kojarzy się jednocześnie z kreatywnością i pobudzaniem wyobraźni. Dlatego cieszymy się, że mogliśmy właśnie w tym hotelu gościć wystawę zdjęć z konkursu #ibisStylesByUs. - Marcin Kubuj, dyrektor generalny hotelu ibis Styles Warszawa Centrum