Niezależny niemiecki instytut VDE przyznał certyfikat linii gniazd FIBARO Walli. Oznacza to potwierdzenie najwyższego bezpieczeństwa produktów firmy z Poznania. Miłośnicy pięknych i inteligentnych urządzeń mogą więc cieszyć się ich wyjątkowym designem.

Bezpieczeństwo drogą do przewagi rynkowej

Firma FIBARO za jeden z kluczowych punktów działalności stawia sobie zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania systemu i urządzeń inteligentnego domu. Dlatego od lat w swoich produktach implementuje rozwiązania mające sprostać temu zadaniu.

Zaprezentowana na targach CES w Las Vegas, Budma w Poznaniu, MWC w Barcelonie i nagradzana linia gniazd i przełączników FIBARO Walli to kolejne inteligentne urządzenia, które spełniają wymagania norm weryfikowane przez światowe instytuty badawczo-certyfikacyjne.

Jednym z najistotniejszych jest właśnie VDE, które przeprowadza niezwykle skrupulatnie tzw. badania typu. Uzyskanie certyfikatu VDE oznacza potwierdzenie najwyższej jakości produktu i zaufanie ze strony wymagających konsumentów.

- Przyznanie certyfikatów VDE linii produktów Walli to zwieńczenie pracy inżynierów i projektantów FIBARO. Jesteśmy dumni, że nasze urządzenia otrzymały potwierdzenie swojej jakości od jednego z najbardziej skrupulatnych i rygorystycznych instytutów - mówi Tomasz Jankowski, Dyrektor Produktu FIBARO.

Kompletna linia gniazd i włączników FIBARO Walli

FIBARO Walli to linia inteligentnych i klasycznych gniazd i włączników, która umożliwia utrzymanie spójności stylistycznej w całym domu oraz zapewnia liczne funkcje smart home. Pozwala m.in. na zdalne sterowanie oświetleniem, roletami, podświetleniem drogi ewakuacyjnej, świetlną informację o zużyciu energii czy innych zdarzeniach, jak na przykład przyjazd zamówionego przez aplikację transportu.

Wygląd gniazd i włączników FIBARO Walli jest inspirowany perłą otoczoną ledową obręczą, której kolor można dostosowywać do własnych preferencji. Ponadto urządzenia te pozwalają na zastosowanie szeregu automatyzacji, które pomogą zmniejszyć zużycie energii, a tym samym wysokość rachunków.