W centrum Warszawy powstało nowe Miele Experience Center. Nowy salon Miele będzie działał w centrum handlowym Plac Unii.

Przestrzeń ponad 340 m² zaaranżowana została zgodnie z międzynarodowym konceptem projektantów Miele. Na gości salonu czekają dwie aktywne kuchnie, z których jedna widoczna jest także dla przechodniów. Oprócz stref przeznaczonych na działania kulinarne w Miele Experience Center znajdą się także strefa pralnictwa, ekspozycja odkurzaczy, a także strefa kawy, gdzie można degustować każdy rodzaj kawy przygotowanej w doskonałej jakości automatycznych ekspresach wolnostojących i urządzeniach do zabudowy. Do dyspozycji klientów salonu jest multimedialny system wizualizacji, a w asyście doradców można na miejscu testować urządzenia z każdej kategorii.

Marka Miele oferuje wyjątkowe doświadczenia w świecie kulinariów, pielęgnacji tkanin i utrzymywaniu czystości w domu. Miele to synonim jakości, niezawodności, innowacyjnych rozwiązań, funkcjonalności i doskonałego wzornictwa. Od chwili powstania w 1899 roku pozostająca w rękach dwóch rodzin założycieli firma Miele jest jedynym na świecie producentem AGD testującym urządzenia na 20 lat użytkowania. Urządzenia do zabudowy kuchni, pralki i suszarki, odkurzacze, czy automatyczne ekspresy do kawy Miele dzięki opatentowanym rozwiązaniom technologicznym wybiegają w przyszłość i podnoszą jakość życia użytkowników.

Więcej informacji na: www.miele.pl