Zehnder koncentruje się na podnoszeniu jakości życia przez dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań w zakresie komfortowego, zdrowego i energooszczędnego klimatu wnętrz. Wyjątkowe grzejniki dekoracyjne firmy Zehnder uczynią wnętrze nie tylko cieplejszym, ale również bardziej eleganckim. Nowy grzejnik Zehnder Fain jest najsmuklejszym spośród wszystkich grzejników łazienkowych!

Każdy kto szuka wąskiego grzejnika typu "drabinka" do łazienki powinien się przyjrzeć nowej propozycji od firmy Zehnder.

Dyskretnie i elegancko dopasuje się do każdej łazienki

Nowy grzejnik Zehnder Fain charakteryzuje lekka, poprzetykana światłem konstrukcja z rur o średnicy zaledwie 12 mm. Jest to więc najsmuklejszy spośród wszystkich grzejników łazienkowych na rynku! Cienkie profile wyposażone w 2 praktyczne otwory szybko i wydajnie suszą ręczniki oraz ogrzewają pomieszczenie. Odstępy pomiędzy poziomymi elementami ułatwiają zawieszanie ręczników.

Dobrać go można ściśle pod własne potrzeby - w ulubionym kolorze lub w szlachetnej wersji chromowanej, podłączony do centralnego ogrzewania lub zasilany elektrycznie. Zarówno jako grzejnik łazienkowy elektryczny, jak i ten podłączony do instalacji C.O. występuje w kilku rozmiarach, dzięki czemu można dobrać odpowiednią dla pomieszczenia moc i wielkość. Czyni go to jeszcze bardziej uniwersalną "drabinką łazienkową".

Łatwa instalacja, szybki komfort cieplny i… suszenie

Intuicyjna instalacja to kolejny atut grzejnika Zehnder Fain. Dostarczany jest z dopasowanymi kształtem konsolami do montażu naściennego. Dostępny jest we wszystkich kolorach z palety barw Zehnder lub powłoce chrom.

Mały przekrój rurek wpływa nie tylko na jego niezwykły wygląd, ale również na wydajność cieplną. Profile o małej średnicy szybciej się nagrzewają i oddają ciepło. Oprócz ogrzewania ma więc walor efektywnego suszenia.

Więcej informacji na: www.zehnder.pl