W sercu stolicy, w zabytkowych wnętrzach Pałacu Zamoyskich, odbyła się jubileuszowa 20. edycja OKK! design. Wydarzenie, które przez lata stało się symbolem innowacji i kreatywności w dziedzinie designu i architektury, przyciągnęło ponad 200 uczestników, w tym czołowych polskich architektów, projektantów i entuzjastów branży. W tym roku pod hasłem "RAZEM" uczestnicy dzielili się wiedzą, inspiracjami i doświadczeniami, podkreślając znaczenie współpracy i wspólnoty w świecie designu.

20 lat temu Olga Kisiel-Konopka miała wizję. Wizję, która stała się jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu branży wnętrzarskiej i designu w Polsce. OKK! design, inicjatywa zapoczątkowana w 2012 roku, świętowała swoją jubileuszową edycję. I jak zawsze, nie zawiodła.  

Historia sukcesu

OKK! design to nie tylko spotkanie branżowe. To przede wszystkim platforma wymiany wiedzy, inspiracji i doświadczeń. Za sterami tego projektu od samego początku stoi Olga Kisiel-Konopka. Jej determinacja i pasja do designu przekształciły jednodniowe spotkanie w cykliczne wydarzenie o międzynarodowym zasięgu, przyciągające ekspertów z całej Europy.

RAZEM - siła współpracy

Hasło tegorocznej edycji - "RAZEM", stało się motywem przewodnim spotkania. Współpraca i dzielenie się wiedzą stały się kluczem do sukcesu wielu projektów. Agnieszka Kalinowska-Sołtys podkreśliła, jak ważne jest budowanie relacji w branży, które przekładają się na innowacyjne projekty i realizacje.

Dyskusja pełna pasji

Dyskusje panelowe stały się sercem wydarzenia. Reprezentanci NOKE Architects oraz pracowni mode:lina podzielili się swoimi doświadczeniami, mówiąc o wartościach płynących z współpracy. Ich historie sukcesu były dowodem na to, że prawdziwa innowacja pojawia się, gdy różne umysły łączą siły.

Sztuka spotyka architekturę

Krzysztof Renes, znany rzeźbiarz, połączył dwie pasje - sztukę i architekturę. Jego wystąpienie było hołdem dla tych dziedzin i podkreśleniem, jak ważne jest połączenie estetyki z funkcjonalnością w tworzeniu przestrzeni.

Spojrzenie w przyszłość

Jubileuszowa edycja OKK! design była nie tylko świętem przeszłości, ale też spojrzeniem w przyszłość. Branża designu i architektury nieustannie się rozwija, a OKK! design będzie nadal stanowić platformę dla innowacji, inspiracji i współpracy w nadchodzących latach. 

Nie możemy się doczekać kolejnej edycji OKK! design. To wydarzenie stało się już stałym punktem w kalendarzu każdego miłośnika designu i architektury. Do zobaczenia za rok!

Partnerami wydarzenia były marki: Geberit, VASCO Polska, Parkiet Hajnówka, Dyson, Kontakt-Simon, Domoteka, Carpets&More, Egoe, BoConcept, Lukullus

Patroni medialni: Elle Decoration, DesignAlive, Czas na Wnętrze, Weranda, A&B, MAGAZIF, WHITE MAD, Archi Snob, designdoc.pl, Domosfera.pl, designteka, vivadom.pl