Do aranżacji wnętrz chętnie wykorzystywane są rozwiązania oparte na ekologicznych i naturalnych materiałach. Dlatego okna domów coraz częściej osłaniają żaluzje wykonane z drewna oraz bambusa.

Dostępne są w bogatej ofercie kolorystycznej, która na bieżąco dopasowywana jest do aktualnych, modnych trendów oraz potrzeb i wymagań klientów. Zależnie od kolekcji mogą posiadać widoczną fakturę drewna. Dostępne są również gładkie i jednolite. Dzięki temu dopasujemy je do każdego rodzaju pomieszczeń, niezależnie od tego, jaki styl dominuje we wnętrzu czy jaka moda aktualnie jest na czasie.

Nasze kolekcje obejmują m.in. modne i popularne kolory ziemi, stosowane we wnętrzach tradycyjnych, a także biele, kremy czy czerń, które doskonale komponują się z bardziej nowoczesnymi pomieszczeniami. Ciekawym elementem osłony jest bez wątpienia tekstylna drabinka, która odznacza się stylowymi wzorami szycia i kolorystyką. Dostępna jest również wersja sznurkowa, która stanowi subtelny, finezyjny i prawie niewidoczny akcent żaluzji. W drugim przypadku
to drewniane lamele stają się główną ozdobą okna i dekorowanego wnętrza.

Drewniane oraz bambusowe osłony okienne przystosowane są także do wymagań i zadań współczesnej architektury, która w dalszym ciągu dąży do łączenia wnętrz z naturą. W tym celu stworzyliśmy żaluzje XL, które idealnie pasują do dużych przeszkleń. Umożliwiają one przesłonięcie okna do 3,6 metra szerokości, stanowiąc jego eleganckie dopełnienie.

Różne sposoby sterowania (w tym elektryczne) oraz możliwość podpięcia żaluzji do automatyki pogodowej dadzą nam możliwość precyzyjnego regulowania ilości światła wpadającego do wnętrza. Ponadto zarządzanie osłoną z poziomu aplikacji pozwoli nam szybko ustawić żaluzję w komfortowej dla nas pozycji. Dzięki temu drewniane oraz bambusowe osłony nie tylko upiększą nasz dom, ale będą także niezwykle praktyczne.