Wykończenie alejek i podjazdów wokół domu powinno być zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Kostka brukowa, płyty tarasowe, palisady czy ogrodzenia firmy DROGBRUK to produkty o różnych walorach estetycznych i użytkowych, a wybór zależy od stylu domu oraz ogrodu.

Kostka i płyty występują w wielu wzorach i kolorach, pozwalając na tworzenie prostych, nowoczesnych ścieżek lub bardziej finezyjnych nawierzchni. Do krętych alejek proponujemy kostkę brukową Neapol w połączeniu z obrzeżem Breve, które idealnie nadaje się do wyprowadzania łuków. Nawierzchnię można urozmaicić oświetleniem, roślinami czy elementami małej architektury takimi jak donice z palisady Impari.

Dla bardziej nowoczesnego stylu, płyty tarasowe Talamona nie tylko doskonale sprawdzają się na tarasach, ale także na ścieżkach ogrodowych, alejkach i schodach połączonych ze Stopniami Schodowymi lub palisadą Impari.

Płyty tarasowe Talamona stanowią uniwersalne rozwiązanie nawierzchniowe, znajdujące zastosowanie zarówno na tarasach, jak i ścieżkach ogrodowych, schodach czy wokół basenów. Charakteryzują się nie tylko estetyką, ale również trwałością i łatwością czyszczenia. DROGBRUK

To wszystko możesz zobaczyć jeszcze przed rozpoczęciem prac brukarskich dzięki darmowej usłudze Projekt Kostki DROGBRUK, która jest najlepszym rozwiązaniem dla osób poszukujących profesjonalnego podejścia do przestrzeni wokół domu. Nasz zespół specjalistów pomoże Ci w doborze odpowiednich produktów, wzorów i kolorów kostki oraz innych elementów, aby stworzyć podjazd, który będzie idealnie pasował do stylu Twojego domu i ogrodu.