Nowa pralka WF1124ZAC z linii Eco Bubble ma standardowe wymiary, ale większą ładowność. Bęben pomieści aż 12 kg prania!

Rodzina pralek bąbelkowych Samsunga powiększyła się o nowy model WF1124ZAC - najbardziej pojemną pralkę w standardowym rozmiarze (szer. 60 cm, gł. 60 cm, wys. 85 cm) dostępną na polskim rynku. Można w niej na raz wyprać aż 12 kg bielizny.

Większa pojemność to zwykle większe zużycie energii. Jednak nie w przypadku pralki Samsung z serii Eco Bubble, która sama sprawdza, jak bardzo jest załadowana, i oblicza, ile wody i prądu będzie potrzebować. Dzięki temu, zużywa ich najmniej, jak to możliwe. Nie bez powodu pralka WF1124ZAC otrzymała klasę energetyczną A+++.

Zresztą, możemy to zobaczyć na własne oczy. Na kolorowym wyświetlaczu LCD z przodu pralki widać nie tylko, jak przebiega pranie, ale także ile pralka zużywa prądu i wody. Mało tego, nowoczesny system Fuzzy Logic automatycznie dobiera optymalne parametry i podpowiada, który program prania będzie najbardziej energooszczędny.

Skuteczne pranie z bąbelkami

Nie od dziś wiadomo, że najlepiej czyści się ubrania w obfitej mydlanej pianie. Samsung udoskonalił tę technologię, projektując pralki Eco Bubble. Generator bąbelków na samym początku prania tworzy pianę - bęben wypełnia się tysiącami bąbelków, które wnikają w tkaniny równomiernie i aż 40 razy szybciej niż proszek jedynie rozpuszczony w wodzie.

Dzięki temu pranie w Eco Bubble daje świetne efekty już w temperaturze 15°C. To ważne, bo nowoczesne tkaniny są często tak delikatne, że trzeba je prać bardzo ostrożnie i w chłodnej wodzie.

Samsung WF1124ZAC pierze dokładnie, delikatnie i wyjątkowo cicho. To zasługa silnika indukcyjnego Digital Inverter i systemu redukcji wibracji VRT. Wbudowane w bęben metalowe kulki stabilizują go podczas szybkiego wirowania, minimalizując hałas. Można więc prać nawet w nocy, bez obaw, że pobudzimy domowników.

Cena: 5499 zł.

źródło i zdjęcie: Samsung