Eleganckie i praktyczne akcesoria kuchenne z naturalnego korka - nowość w ofercie Domu Korkowego - z pewnością spodobają się miłośnikom designu i ekologicznego stylu życia.

Korkowe akcesoria kuchenne z kolekcji Materia pięknie wyglądają nie tylko w towarzystwie korkowych podłóg lub tapet. W każdej kuchni zwrócą uwagę oryginalną formą i ciekawym ekologicznym materiałem. A kiedy weźmiemy je do ręki, dadzą przyjemne uczucie kontaktu z naturą.

Par - solniczka i pieprzniczka.Par - solniczka i pieprzniczka. Nieco przewrotne, bo korki są większe niż same naczynka i służą jako podstawki.

Torno - praktyczne pojemniki z naturalnego korka na drobne przedmioty. Sprytne metalowe mocowania przypominające stolarskie ściski sprawiają, że naczynia nie zajmują miejsca na blacie.

Gelo - pojemnik na lód z plastikowym wkładem. Korek zapewnia doskonała izolację termiczną, więc lód długo się nie rozpuści, a z zewnątrz naczynie pozostanie ciepłe i miłe w dotyku.

Parte - dwie korkowe misyParte - dwie korkowe misy, których kształt zainspirowało przecięte na pół jabłko. Można je za pomocą magnesów złączyć w jeden pojemnik. Co w nim schowamy - zależy tylko od naszej fantazji.

Te i inne korkowe gadżety można zamówić na www.domkorkowy.pl

źródło i zdjęcia: Dom Korkowy