W dniach 2-4 grudnia 2011 roku w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie odbędzie się IX edycja Warszawskich Targów Sztuki.

Będzie można podziwiać oraz kupić dzieła z XVIII-XXI wieku z dziedziny malarstwa, grafiki i rzeźby, jak i perełki rzemiosła artystycznego - w tym unikatową biżuterię. "Czas na Wnętrze" objął targi patronatem medialnym.

Warszawskie Targi Sztuki to okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą galerii, antykwariatów i domów aukcyjnych z całego kraju i z zagranicy, a także do spotkań, wymiany doświadczeń i informacji. Impreza skierowana jest do kolekcjonerów, marszandów, zarządzających instytucjami kultury, muzealników i miłośników sztuki.

Rangę Warszawskich Targów Sztuki potwierdza rosnąca z roku na rok liczba gości - także z zagranicy. Swoją obecność potwierdzili już, m.in.: Artemis Galeria Sztuki z Krakowa, Galeria Czas z Katowic, poznański Artykwariat, Galeria Piekary i  Galeria Ego, Wydawnictwo Bosz z Leska, Galeria Olimpus z Łodzi, wrocławska Galeria M Marii Dziedziniewicz i Galeria Platon. Są także nietypowi wystawcy, jak Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, który będzie promował konkurs na "Pamiątkę regionu Warmii i Mazur".

Konkurs - wygraj prenumeratę "Czasu na Wnętrze"

Wszystkich, którzy odwiedzą Warszawskie Targi Sztuki, "Czas na Wnętrze" zaprasza do udziału w konkursie. Napiszcie na naszej stronie na Facebooku, co najbardziej wam się podobało. Najciekawsze recenzje nagrodzimy prenumeratą naszego magazynu i opublikujemy na www.czasnawnetrze.pl.

Warszawskie Targi Sztuki

3 grudnia (sobota) - godz. 11.00-19.00
4 grudnia (niedziela) - godz. 11.00-17.00
Arkady Kubickiego - Zamek Królewski w Warszawie

Honorowy patronat nad Warszawskimi Targami Sztuki objęła prezydent miasta stołecznego Warszawy, Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Patroni medialni Warszawskich Targów Sztuki: Newsweek, TV Biznes, Radio PIN, AMS, Czas na Wnętrze, Art & Business, Artinfo.pl, portal O.pl, Platine.pl.

Warszawskie Targi Sztuki ubezpiecza: WARTA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Sponsor imprezy: BMW Group Polska.

Organizator: Rempex Sp. z o. o.