Koniec z praniem na raty! Najnowsza pralka Mastercook PFD-1439ET pomieści aż 9 kg prania i upora się z nim szybko i ekonomicznie. A nam zostanie więcej czasu dla najbliższych.

Gdy rodzina jest liczna, góra zabrudzonych ubrań potrafi urosnąć w mgnieniu oka. Dlatego szybkie i ekonomiczne pranie jest na wagę złota. Z myślą o takich sytuacjach powstała 9-kilowa pralka Mastercook PFD-1439ET, która z całym koszem brudnej bielizny poradzi sobie na jeden raz. I wcale nie zużyje dużo prądu i wody.

Najnowsza, ładowana od przodu pralka Mastercook PFD-1439ET ma większą pojemność - aż 9 kg wsadu (standardowe modele mieszczą 5-6 kg). Mimo to spełnia wymagania klasy A++, a więc pierze dokładnie i oszczędnie.

System Opti A45 min sprawia, że pralka PFD-1439ET dopiera do czysta już w trzy kwadranse, zmniejsza też zużycie wody i energii. Na tym jednak nie koniec oszczędności.

Dzięki innowacyjnemu systemowi Ecotermic można podłączyć pralkę do ciepłej lub zimnej wody. Sama zmierzy jej temperaturę i automatycznie dostosuje zużycie wody, energii i czas prania.

Ponieważ pralka rozpoznaje również wielkość załadunku, pranie mniejszych porcji jest równie oszczędne, jak w standardowych pralkach. Aby dostęp do wnętrza był wygodny, Mastercook PFD-1439ET ma wyjątkowo duży otwór załadunkowy i pochylony bęben. Przy tak dużej pojemności to bardzo ważne. W pełni docenimy ich zalety, kiedy będziemy potrzebowali wyprać koce lub kołdry.

Na wypadek, gdyby bardzo nam się spieszyło, model PFD-1439ET ma również opcję skrócenia czasu prania nawet o 40% - bardzo przydatną w nieprzewidzianych sytuacjach.

A że programów i możliwości jest wiele, aby ułatwić nam życie, pralka zapamiętuje najczęściej używane. W końcu im mniej czasu i uwagi zaprzątnie nam pranie, tym więcej ich będziemy mogli poświęcić rodzinie.   

źródło i zdjęcie: Mastercook