50 lat temu trafiła do sklepów pierwsza zmywarka AEG. Z tej okazji firma przygotowała promocję - przedłużoną 50-miesięczną gwarancję na najnowocześniejsze, w pełni zintegrowane zmywarki AEG Favorit50 ProClean.

Perfekcja formy i funkcji - tą zasadą firma AEG kieruje się przy produkcji wszystkich urządzeń AGD. Zmywarki AEG ProClean dzięki specjalnej konstrukcji ramion natryskowych i pięciostopniowemu płukaniu dokładne wymyją naczynia nawet w najtrudniej dostępnych zakamarkach. A dzięki stabilizatorom Soft Spikes szklanki i kieliszki możemy myć bez obaw, że się poobtłukują.

Są też wyjątkowo pakowne. Zmywarki AEG ProClean mają aż o 10 litrów większą pojemność od innych zmywarek, choć z zewnątrz są tej samej wielkości. Dzięki temu zmieści się do nich więcej naczyń, także tych  dużych i w nietypowych kształtach.

Poza tym zmywarki AEG są wyjątkowo ciche (tylko 40 dB). Ponieważ możemy nie usłyszeć, że zmywarka jest włączona, mają wyświetlacz Time Beam, który na podłodze wyświetla, ile czasu pozostało do końca zmywania.

50 miesięcy gwarancji

Do 15 maja 2012 roku, kupując zmywarkę AEG Favorit50 ProClean FAV50EVI0P, możemy dostać przedłużoną 50-miesięczną gwarancję. Trzeba tylko wypełnić formularz rejestracyjny i wraz z kserokopią dowodu zakupu i karty gwarancyjnej wysłać do producenta. Otrzymamy wtedy certyfikat na dodatkowe 26 miesięcy gwarancji. Łącznie ze standardową 2-letnią kartą gwarancyjną to aż 50 miesięcy gwarancji!

Szczegóły promocji na stronie internetowej AEG.

źródło i zdjęcia: Electrolux