Czy funkcjonalność i ekologia pomieszczą się w małej łazience? Nowy stelaż wc marki Cersanit to sposób na oszczędność i miejsca, i wody.

Urządzanie małej łazienki bywa nie lada wyzwaniem. Czasem kilku centymetrów brakuje, by obok podwieszanego wc zmieściła się umywalka, pralka albo brodzik. Na szczęście niewielki metraż nie musi przekreślać naszych marzeń o wygodnej i oszczędnej łazience. Kluczem jest odpowiednie wyposażenie.

Stelaże wc Slim & Silent Cersanitu stworzono właśnie z myślą o tych, dla których przy urządzaniu łazienki tak samo liczy się każdy centymetr, jak komfort, oszczędność oraz ciekawy design. Sekretem jest ultracienki zbiornik, dzięki któremu stelaż można zamontować wyjątkowo blisko ściany - od 10,5 (!) do 15 cm. Slim & Silent to jeden z najcieńszych dostępnych stelaży wc. A im cieńszy stelaż, tym więcej miejsca w małej łazience!

Na tym jednak nie kończą się zalety nowego stelaża wc Cersanitu. Jest on wyjątkowo cichy - napełnieniu zbiornika  towarzyszy dźwięk na poziomie zaledwie 24 dB, czyli szeptu. Tym, którzy dbają o środowisko i domowy budżet, ułatwi oszczędzanie wody, bo regulowany system spłukiwania (2/4 l lub 3/6 l) pozwala znacznie zmniejszyć jej zużycie. Czteroosobowa rodzina w ciągu roku może zaoszczędzić nawet 10 000 litrów!

Oszczędność nie musi oznaczać rezygnacji z atrakcyjnego designu, dlatego  do stelaża wc Slim & Silent Cersanit proponuje aż 9 modeli przycisków do spłukiwania w kolorach: białym, czarnym oraz srebrnym (chrom).

Slim & Silent ucieszy także Waszego hydraulika i glazurnika, bo jest prosty w montażu, a w komplecie są wszystkie części i przyłącza. Zabudowa wc nie nastręczy więc żadnego problemu.

źródło i zdjęcia: Cersanit