Zabudowa WC to praktyczne i estetyczne rozwiązanie, jest tylko jedno "ale" - w małej łazience nieraz brakuje miejsca na stelaż. Roca stworzyła więc taki, który zmieści się prawie wszędzie.

Nowy stelaż Roca Duplo Compacto, czyli podwójnie kompaktowy, jest dostosowany do płytkiej zabudowy, zaledwie 9- 11 cm głębokości!  Konstrukcja ma szerokość 58 cm, a łapy stelaża ułatwiają regulację  wysokości miski WC w zakresie 12 cm.

Choć zabudowa WC zajmuje tak niewiele miejsca, nowy płaski stelaż Roca jest stabilny i wytrzymały, a zawieszona na nim miska wytrzyma obciążenie nawet 400 kg.

Dużym udogodnieniem jest rozstaw śrub montażowych 18 i 23 cm, dzięki czemu stelaż Roca Duplo Compacto jest kompatybilny nie tylko z dowolnym sedesem Roca, ale także z innymi dostępnymi na polskim rynku. Do małej łazienki najlepiej zestawić go z krótkimi miskami WC z serii Meridian Compacto (48 cm) lub Hall (50 cm).

Do płaskiego stelażu Roca pasować będą też przyciski spłuczki w różnych stylach z kolekcji: PL1, PL2 oraz PL4.

Podobnie jak inne systemy zabudowy WC stelaż Roca Duplo Compacto ma wydajny i cichy zawór napełniający, ekologiczną regulację zaworu spustowego w zakresie 2/4 l, 3/4,5 l lub 3/6 l oraz długi okres gwarancji: aż 10 lat na ramę stelaża, 5 lat na zbiornik, zawór napełniający i mechanizm spustowy oraz 2 lata na pozostałe elementy.

źródło i zdjęcia: Roca