Niektórych domowych obowiązków trudno uniknąć, ale można je sobie uprzyjemnić. Dlatego nowa linia środków do prania Persil - Lavender Freshness - ma świeży i kojący zapach lawendy. 

Miło jest, gdy przy rozwieszaniu albo składaniu wyprana bielizna rozkosznie pachnie świeżością. Czujemy się luksusowo, kiedy wyciągane z szafy ubrania otulają nas ciepłą, relaksującą wonią. Dlatego już nasze prababki używały do prania lawendy.

My jednak, możemy sprawić sobie tę przyjemność, nie wyrzekając się zalet nowoczesnych środków piorących. Nowa linia Persil Lavender Freshness to żele, kapsułki i proszki do prania o świeżym, a zarazem kojącym zapachu lawendy, które zapewniają maksimum wygody i skuteczności prania.

Produkty Persil Lavender Freshness zawierają 6 enzymów, które usuwają różnego rodzaju plamy i chronią ubrania przed mechaceniem. Zaczynają działać zaraz po wypełnieniu bębna pralki wodą. Są skuteczne już w temperaturze 20°C, więc nawet piorąc w zimnej wodzie możemy być pewni, że pozbędziemy się uporczywych zabrudzeń.

W kapsułkach Persil Expert Duo-Caps Extra Freshness of Lavender składniki zostały zamknięte w dwóch komorach, które otacza rozpuszczalna w wodzie folia. Mniejsza komora zawiera aktywny środek odplamiający, a większa skuteczną mieszaninę składników piorących.

Zapach lawendy towarzyszyć nam może przy każdym praniu, bo w lawendowej linii Persil dostępne są zarówno żel i proszek do kolorowych tkanin, jak i kapsułki do białego prania. Czemu więc nie mielibyśmy, wykonując codzienne obowiązki, poczuć się choć przez chwilę jak na wakacjach w Prowansji?

źródło i zdjęcie: Henkel