Chcesz kupić albo urządzasz dom lub mieszkanie? A może po prostu czujesz, że czas już coś zmienić w swoich czterech kątach? Już w najbliższy weekend zapraszamy po inspiracje mieszkaniowe do Hali Stulecia we Wrocławiu na targi Dom, Mieszkanie, Wnętrze.

Patronat Czas na WnętrzeJuż w najbliższy weekend 1 i 2 lutego 2014 roku we Wrocławiu odbędą się pierwsze w tym sezonie targi Dom, Mieszkanie, Wnętrze. Po raz pierwszy też zobaczymy je w całkiem nowej odsłonie, gdyż organizatorzy zadbali, aby każdy ze zwiedzających szybko i intuicyjnie znalazł to, co najbardziej go interesuje.

Inspiracje mieszkaniowe - nowa formuła targów Dom, Mieszkanie, Wnętrze

Od 2014 roku nowa aranżacja przestrzeni targów Dom, Mieszkanie, Wnętrze i starannie przemyślane rozmieszczenie wystawców ułatwią zwiedzającym dotarcie do interesujących ich stoisk. Kluczem bowiem będzie podział ofert według etapu życia klienta.

Na wrocławskich targach Dom, Mieszkanie, Wnętrze znajdziemy więc strefy:

  • mieszkanie dla młodych,
  • gdy dzieci rosną,
  • mieszkanie dla rodziny,
  • mieszkanie na start,
  • mieszkanie za miastem,
  • unique space,
  • home design.

Każda strefa - inspiracja mieszkaniowa - będzie czytelnie oznaczona odpowiednią ikonką. Dodatkowo grupy ofert zostaną podzielone według dzielnic, tak aby dotarcie do interesujących nas mieszkań było szybkie i  intuicyjne.

Wrocławskie targi Dom, Mieszkanie, Wnętrze to okazja do zapoznanie się w jednym miejscu z bogatą ofertą mieszkań i domów w centrum i na obrzeżach Wrocławia. Niektórzy deweloperzy, jak: Echo Investment, Egeria Development, AF Future, Vantage Development, BNM Development, I2 Development, przygotowali na targi specjalne oferty. W programie także warsztaty na temat rządowego programu "Mieszkanie dla Młodych" oraz spotkania z ekspertami i doradcami kredytowymi.

Wrocławskie targi Dom, Mieszkanie, Wnętrze odbędą się 1 i 2 lutego 2014, sobota  - godz. 10-17, i niedziela - godzi. 10-16 w Hali Stulecia. Pobierz bezpłatny bilet!

źródło i zdjęcia: RedNet Media